RU
Головна
Область
17:19, 15 Вересня
Информатор UA

Интро

У середу, 14 вересня, росіяни нанесли удар 7 ракетами по Кривому Рогу. В результаті вони пошкодили дамбу та ще декілька об'єктів. Всі удари були спрямовані по цивільній інфраструктурі. У зв'язку з цим правоохоронні органи почали розлідування у кримінальних провадженнях за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України). Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужби Дніпропетровської обласної прокуратури та СБУ. За даними слідства, близько 17:00 військові рф нанесли масований ракетний удар. Внаслідок ворожого обстрілу пошкоджено об’єкти гідравлічної та транспортної інфраструктури, житлові будинки, автомобілі. «Країна-терорист намагається створити гуманітарну катастрофу і вкотре показує всьому світу свою справжню суть. Не маючи змоги перемогти на полі бою, росія від безвиході завдає ударів по цивільним об’єктам та критичній інфраструктурі. Ворог марно думає, що, коли після обстрілів дамб українські річки вийдуть з берегів, то це йому допоможе. Насправді ж такі дії викликають в українців лише додаткову лють та завзятість – і ця хвиля знесе тільки самих окупантів», – зазначив в.о. Голови СБУ Василь Малюк. Почали розлідування Пошкодженні житлові будинки Раніше ми повідомляли про те, що Вілкул розповів про наслідки ракетного удару. Як виглядає затоплене місце після цього - дивіться тут. Окрім того, Борис Філатов відреагував на ракетну атаку по центру Дніпра на День міста.

В Кривий Ріг у середу прилетіли сім російських крилатих ракет: почали розслідування

Читать на русском

Військові злочини рф

Читать на русском
В Кривий Ріг у середу прилетіли сім російських крилатих ракет: почали розслідування

Військові злочини рф

У середу, 14 вересня, росіяни нанесли удар 7 ракетами по Кривому Рогу. В результаті вони пошкодили дамбу та ще декілька об'єктів. Всі удари були спрямовані по цивільній інфраструктурі.

У зв'язку з цим правоохоронні органи почали розлідування у кримінальних провадженнях за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України). Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужби Дніпропетровської обласної прокуратури та СБУ.

За даними слідства, близько 17:00 військові рф нанесли масований ракетний удар. Внаслідок ворожого обстрілу пошкоджено об’єкти гідравлічної та транспортної інфраструктури, житлові будинки, автомобілі.

«Країна-терорист намагається створити гуманітарну катастрофу і вкотре показує всьому світу свою справжню суть. Не маючи змоги перемогти на полі бою, росія від безвиході завдає ударів по цивільним об’єктам та критичній інфраструктурі. Ворог марно думає, що, коли після обстрілів дамб українські річки вийдуть з берегів, то це йому допоможе. Насправді ж такі дії викликають в українців лише додаткову лють та завзятість – і ця хвиля знесе тільки самих окупантів», – зазначив в.о. Голови СБУ Василь Малюк.

Почали розлідування
Почали розлідування
Пошкодженні житлові будинки
Пошкодженні житлові будинки

Раніше ми повідомляли про те, що Вілкул розповів про наслідки ракетного удару. Як виглядає затоплене місце після цього - дивіться тут. Окрім того, Борис Філатов відреагував на ракетну атаку по центру Дніпра на День міста.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.