RU
Головна
Область
17:36, 28 Березня
Информатор UA

Интро

У Кам’янському районі зміниться тривалість комендантської години. Раніше там вона діяла з 23:00 до 5:00 (окрім міста Кам’янське). Тепер – з 0:00. Зміни наберуть чинності з 0:00 29 березня, – повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Олега Гапіча, начальника Кам'янської військової адміністрації.  Це стосується усіх населених пунктів району. Нагадаємо, у лютому тривалість комендантської години змінилась у Нікопольському районі. Також читайте, що у Дніпропетровській області розпочнеться нерестова заборона. Крім цього, Інформатор повідомляв, чи можна полювати у Дніпропетровській області.

В одному з районів Дніпропетровської області зміниться тривалість комендантської години

Читать на русском

Читать на русском
В одному з районів Дніпропетровської області зміниться тривалість комендантської години
Комендантська година в одному з районів Дніпропетровської області стане коротшою

У Кам’янському районі зміниться тривалість комендантської години. Раніше там вона діяла з 23:00 до 5:00 (окрім міста Кам’янське). Тепер – з 0:00.

Зміни наберуть чинності з 0:00 29 березня, – повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Олега Гапіча, начальника Кам'янської військової адміністрації. 

Це стосується усіх населених пунктів району.

Нагадаємо, у лютому тривалість комендантської години змінилась у Нікопольському районі. Також читайте, що у Дніпропетровській області розпочнеться нерестова заборона. Крім цього, Інформатор повідомляв, чи можна полювати у Дніпропетровській області.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.