RU

В Україні спростили процедуру реєстрації авто та скасували техогляд

Читать на русском

Читать на русском
В Україні спростили процедуру реєстрації авто та скасували техогляд
Окрім того, спростять і процедуру зняття з обліку

Кабінет Міністрів України 13 червня ухвалив нові рішення відносно водіїв. Відтепер процедура реєстрації та перереєстрації стане значно простішою. Окрім того, вдосконалять і процедуру зняття з обліку.

Ці послуги стануть доступні онлайн та в електронному режимі. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор УкраїнаВідповідне рішення стосується і самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей та інших транспортних засобів.

Також із нововведень — скасують необхідність обов’язкового техогляду машини та реєстраційних документів.Таке дослідження проводитиметься за власним бажанням власника авто. Однак процедура залишиться обов'язковою для машин, якими користувалися за кордоном, і які підлягають першій державній реєстрації на території України.

Нагадаємо, що ми писали про те, чи можна у смартфоні налаштувати автовидалення повідомлень. Також Інформатор повідомляв, як жінка з Дніпра організувала у Німеччині автопробіг на підтримку росії. Ще можете почитати, як водіям призначити належного користувача авто та не платити за нього штрафи.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.