RU

В Україні відключатимуть світло через борги: деталі

Читать на русском

Читать на русском
В Україні відключатимуть світло через борги: деталі
Кому в Українівідключать світло

В Україні скасували мораторій на відключення електроенергії. Тепер громадяни, які мають борги, можуть залишитися без світла. Мова йде про жителів регіонів, де не ведуться бойові дії та які тимчасово не захопили росіяни. 

Українців закликали переглянути свої платежі та сплатити необхідну суму за світло. Про це пише Інформатор з посиланням на повідомлення Інформатор Україна

“У разі несплати або сплати за електроенергію у неповному обсязі населенням, яке проживає в неокупованих територіях та територіях, на яких не ведуться активні бойові дії, можливо здійснювати відключення електропостачання”, – попереджають енергетики.

Окрім того, в документі зазначається, що у разі заборгованості за житлово-комунальні послуги, можуть відключати й воду. 

Зазначимо, що список територіальних громад, де ведуться активні бойові дії, затверджує Мінреінтеграції. Станом на 9 січня 2024 року, до списку відносяться 10 громад Дніпропетровської області у Криворізькому, Нікопольському та Синельниківському районі. 

Перелік громад
Перелік громад

Нагадаємо,  де у Дніпрі вимикатимуть електроенергію з 8 по 12 січня. Писали ми й про те, як ворог намагається залякати українців. Також читайте, чи зростуть в Україні тарифи на електроенергію на 15% у 2024 році.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.