RU
Головна
Україна
11:41, 8 Січня
Информатор UA

Интро

Із настанням морозів в Україні збільшується кількість споживання електроенергії. Енергетики не виключають, що можуть почастішати аварійні відключення. Світло можуть відключати вдень та вночі.  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор Україна. Як розповів виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук, наразі ліміти подання електрики пропорційно розподіляються по регіонах.  Перевищення цих лімітів призводить до аварійних відключень. Через холодну погоду українці почали частіше вмикати обігрівачі й енергетики попередили, що можливі відключення в денні та нічні часи.  Раніше Інформатор повідомляв, як у Дніпрі працюватимуть світлофори без світла. Також ознайомтеся, як отримати пенсію, якщо банкомати не працюють. Окрім того, почитайте, чи діють у Дніпрі графіки планових відключень.

В Україні можуть почастішати відключення світла: енергетики назвали причину

Читать на русском

Читать на русском
В Україні можуть почастішати відключення світла: енергетики назвали причину
Енергетики розповіли, чому це станеться

Із настанням морозів в Україні збільшується кількість споживання електроенергії. Енергетики не виключають, що можуть почастішати аварійні відключення. Світло можуть відключати вдень та вночі

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор Україна. Як розповів виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук, наразі ліміти подання електрики пропорційно розподіляються по регіонах. 

Перевищення цих лімітів призводить до аварійних відключень. Через холодну погоду українці почали частіше вмикати обігрівачі й енергетики попередили, що можливі відключення в денні та нічні часи. 

Раніше Інформатор повідомляв, як у Дніпрі працюватимуть світлофори без світла. Також ознайомтеся, як отримати пенсію, якщо банкомати не працюють. Окрім того, почитайте, чи діють у Дніпрі графіки планових відключень.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.