RU
Головна
Реклама
12:17, 11 Листопада
Информатор UA

Интро

Статистика стверджує: кожна третя жінка потребує гінекологічної допомоги, а приблизно у половині випадків потрібне хірургічне втручання. У 1951 році хірурги Чиказького госпіталю провели унікальну операцію - видалили гігантську кісту яєчника 58-річній пацієнтці. Операція тривала 96 годин – хірургам довелося діяти повільно та обережно, щоб не пошкодити внутрішні органи пацієнтки та не викликати у неї різкого падіння тиску. Тільки уявіть: в результаті операції вага пацієнтки знизилася вполовину – з 277 до 138 кг. Враховуючи тодішній рівень розвитку хірургічних технологій і медичного обладнання, можна з упевненістю сказати, що лікарі з Чикаго практично зробили диво: пацієнтка не тільки добре перенесла втручання, але й згодом повернулась до повноцінного життя, все - завдяки майстерності хірургів. Сьогодні медицина впевнено крокує вперед: розвиток і впровадження сучасних технологій торкнулося багатьох сфер, у тому числі і хірургії. Але, як і раніше, хірургічна майстерність цінується щонайбільше, а кожен, хто планує операцію, прагне потрапити до рук найкращих профі. Наприклад, таких, що працюють у хірургічній клініці «Garvis». Зоряна команда «Garvis» щорічно здійснює більш ніж 600 гінекологічних втручань. Сучасні операційні мають все необхідне устаткування, що дозволяє виконувати втручання будь-якої складності за такими методиками: Гістероскопія. Процедура дозволяє виконати ендоскопічне діагностування патологій шийки та порожнини матки, а також маткових труб.  Лапароскопія. Малоінвазивне оперативне втручання, що дозволяє ефективно лікувати патології шийки матки та придатків. Малі операції. Їх ще називають операціями одного дня, наприклад, видалення кіст. Лапаротомічні операції. Виконуються під загальним знеболенням і передбачають розтин передньої стінки живота з відкриттям черевної порожнини.  Вибір оптимальної методики залежить від індивідуальних показань пацієнтки, але у всіх можливих випадках перевага надається малоінвазивним операціям. Також у клініці є комфортний стаціонар, персонал якого цілодобово контролює стан пацієнтів та робить все можливе, щоб ті почувалися затишно. Кожен, хто потрапляє до хірургічної клініки «Garvis», швидко розуміє, що хірургічне лікування - не про біль та страх, а про турботу, комфорт та швидке одужання. Телефони для запису на консультацію: (095) 283-10-20; (067) 353-10-20. або скористатись формою зворотного зв'язку на сайті. Рекламний матеріал

Вчасний візит до жіночого хірурга - запорука швидкого одужання

Читать на русском

Читать на русском
Вчасний візит до жіночого хірурга - запорука швидкого одужання
Статистика стверджує: кожна третя жінка потребує гінекологічної допомоги

Статистика стверджує: кожна третя жінка потребує гінекологічної допомоги, а приблизно у половині випадків потрібне хірургічне втручання.

У 1951 році хірурги Чиказького госпіталю провели унікальну операцію - видалили гігантську кісту яєчника 58-річній пацієнтці. Операція тривала 96 годин – хірургам довелося діяти повільно та обережно, щоб не пошкодити внутрішні органи пацієнтки та не викликати у неї різкого падіння тиску. Тільки уявіть: в результаті операції вага пацієнтки знизилася вполовину – з 277 до 138 кг.

Враховуючи тодішній рівень розвитку хірургічних технологій і медичного обладнання, можна з упевненістю сказати, що лікарі з Чикаго практично зробили диво: пацієнтка не тільки добре перенесла втручання, але й згодом повернулась до повноцінного життя, все - завдяки майстерності хірургів.

Сьогодні медицина впевнено крокує вперед: розвиток і впровадження сучасних технологій торкнулося багатьох сфер, у тому числі і хірургії. Але, як і раніше, хірургічна майстерність цінується щонайбільше, а кожен, хто планує операцію, прагне потрапити до рук найкращих профі. Наприклад, таких, що працюють у хірургічній клініці «Garvis».

Зоряна команда «Garvis» щорічно здійснює більш ніж 600 гінекологічних втручань. Сучасні операційні мають все необхідне устаткування, що дозволяє виконувати втручання будь-якої складності за такими методиками:

  • Гістероскопія. Процедура дозволяє виконати ендоскопічне діагностування патологій шийки та порожнини матки, а також маткових труб. 
  • Лапароскопія. Малоінвазивне оперативне втручання, що дозволяє ефективно лікувати патології шийки матки та придатків.
  • Малі операції. Їх ще називають операціями одного дня, наприклад, видалення кіст.
  • Лапаротомічні операції. Виконуються під загальним знеболенням і передбачають розтин передньої стінки живота з відкриттям черевної порожнини. 

Вибір оптимальної методики залежить від індивідуальних показань пацієнтки, але у всіх можливих випадках перевага надається малоінвазивним операціям.

Також у клініці є комфортний стаціонар, персонал якого цілодобово контролює стан пацієнтів та робить все можливе, щоб ті почувалися затишно.

Кожен, хто потрапляє до хірургічної клініки «Garvis», швидко розуміє, що хірургічне лікування - не про біль та страх, а про турботу, комфорт та швидке одужання.

Телефони для запису на консультацію:

або скористатись формою зворотного зв'язку на сайті.

Рекламний матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.