Вдарив головою об бетон: як покарали мешканця Павлоградського району, який за вечір намагався зґвалтувати 16-річну дівчину та двох жінок

Вдарив головою об бетон: як покарали мешканця Павлоградського району, який за вечір намагався зґвалтувати 16-річну дівчину та двох жінок
Суд виніс вирок мешканцю Павлоградського району, який намагався зґвалтувати 16-річну дівчину та двох жінок

У серпні 2025 року мешканець Павлоградського району намагався зґвалтувати жінку. Він схопив потерпілу за руки та спробував затягнути її у безлюдне місце. Згодом зловмисник напав на другу жінку.

Він повалив її посеред вулиці та вдарив головою об бетон. Того ж вечора чоловік намагався зґвалтувати 16-річну дівчину, на яку напав у під’їзді. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост Дніпропетровської обласної прокуратури

В усіх випадках реалізувати свій злочинний умисел порушник не зміг, бо на крики приходили перехожі. Помітивши їх, чоловік припиняв свої дії та тікав.

У суді 48-річний чоловік своєї вини не визнав. Його визнали винним у незакінченому замаху на зґвалтування (частина 3 статті 15, частини 1, 2, 3 статті 152 Кримінального кодексу України). Покарання – 7 років та 6 місяців позбавлення волі.

До набрання вироком законної сили засуджений перебуватиме під вартою. Наразі триває строк апеляційного оскарження вироку.

Нагадаємо, раніше ми писали про 61-річного чоловіка з Кривого Рогу, який скоїв сексуальне насильство над 9-річною донькою своїх знайомих. Також читайте, що у Дніпрі безхатько зґвалтував та вбив 11-річного хлопчика. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпропетровській області 28-річний чоловік намагався зґвалтувати 6-річну падчерку.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити