Ввечері 7 грудня у Дніпрі пролунав вибух до оголошення повітряної небезпеки. За інформацією ДніпроОВА, ворог спрямував на місто БпЛА. Вогонь охопив адмінбудівлю. Понівечені 3 багатоповерхівки та авто.
Про це повідомив тимчасово виконуючий обов’язки голови Дніпропетровської ОВА Владислав Гайваненко, — пише Інформатор.
“Безпілотником агресор поцілив по Дніпру. Вогнем охопило адмінбудівлю. Зачепило 3 багатоквартирні будинки, авто”, — йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що 67 бригада ЗСУ зачистила від росіян село Тихе у Дніпропетровській області. Писали ми й про те, що у Дніпрі внаслідок атаки рф виникла пожежа на центральному складі мережі аптек «Мед-Сервіс». Також читайте, що армія рф атакувала Нікопольський район FPV-дронами, деталі від ОВА.