RU
Головна
Область
09:33, 26 Травня
Информатор UA

Интро

У Нікополі розшукують 35-річного Віктора Білоконя. 13 травня чоловік пішов з місця мешкання та не повернувся. Де він може знаходитись зараз — невідомо.  Потрібна допомога місцевих жителів. Про це пише Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області.  Оновлено: поліцейські встановили місце перебування чоловіка, жертвою злочину він не став. Прикмети: зріст близько 175 см, на вигляд 30-35 років, міцної статури, волосся темно-русе, очі блакитні. Був одягнутий у чорні спортивні штани з білими вставками, білу футболку. Також з собою мав рюкзак маленький синій та мобільний телефон. Раніше ми писали, що в Підгородньому понад рік шукають чоловіка. Також читайте, що у Дніпропетровській області майже місяць шукають безвісти зниклого 50-річного чоловіка. Писали ми й про те, що у Покрові розшукують двох чоловіків.

Ви могли його бачити: у Нікополі безвісти зник 35-річний чоловік

Читать на русском

Читать на русском
Ви могли його бачити: у Нікополі безвісти зник 35-річний чоловік
Поліції потрібна допомога свідків

У Нікополі розшукують 35-річного Віктора Білоконя. 13 травня чоловік пішов з місця мешкання та не повернувся. Де він може знаходитись зараз — невідомо

Потрібна допомога місцевих жителів. Про це пише Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області. 

Оновлено: поліцейські встановили місце перебування чоловіка, жертвою злочину він не став.

Прикмети: зріст близько 175 см, на вигляд 30-35 років, міцної статури, волосся темно-русе, очі блакитні.

Був одягнутий у чорні спортивні штани з білими вставками, білу футболку. Також з собою мав рюкзак маленький синій та мобільний телефон.

Раніше ми писали, що в Підгородньому понад рік шукають чоловіка. Також читайте, що у Дніпропетровській області майже місяць шукають безвісти зниклого 50-річного чоловіка. Писали ми й про те, що у Покрові розшукують двох чоловіків.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.