RU
Головна
Дніпро
13:16, 16 Вересня
Информатор UA

Интро

16 вересня у Дніпрі почули вибухи. Повітряну тривогу оголосили у 12:51. Будь ласка, будьте в укриттях! За інформацією повітряного командування "Схід", у Дніпрі спрацювала ППО, – повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію командування.  Окрім цього, ворог завдав ракетного по Кривому Рогу. Про це написав керівник військової адміністрації міста Олександр Вілкул. Оновлено: голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко написав, що рашисти вдарили по критичній інфраструктурі у Кривому Розі. Там серйозні руйнації гідротехнічних споруд. Наслідки вже ліквідують.   Нагадаємо, раніше ми писали, що шість разів за ніч армія рф накрила вогнем Нікопольський та Криворізький райони. Також писали, що Вілкул розповів про наслідки ракетного удару.

Вибухи у Дніпрі та області: що відомо

Читать на русском

16 вересня мешканці Дніпра та Кривого Рогу почули вибухи

Читать на русском
Вибухи у Дніпрі та області: що відомо

16 вересня мешканці Дніпра та Кривого Рогу почули вибухи

16 вересня у Дніпрі почули вибухи. Повітряну тривогу оголосили у 12:51. Будь ласка, будьте в укриттях!

За інформацією повітряного командування "Схід", у Дніпрі спрацювала ППО, – повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію командування. 

Окрім цього, ворог завдав ракетного по Кривому Рогу. Про це написав керівник військової адміністрації міста Олександр Вілкул.

Оновлено: голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко написав, що рашисти вдарили по критичній інфраструктурі у Кривому Розі. Там серйозні руйнації гідротехнічних споруд. Наслідки вже ліквідують.

 

Нагадаємо, раніше ми писали, що шість разів за ніч армія рф накрила вогнем Нікопольський та Криворізький райони. Також писали, що Вілкул розповів про наслідки ракетного удару.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.