RU

“Відбирати силоміць - це не є справедливо”: що думають у Дніпрі про “мобілізацію” автівок

Читать на русском

Читать на русском
“Відбирати силоміць - це не є справедливо”: що думають у Дніпрі про “мобілізацію” автівок
Дніпряни поділились думкою про вилучення автівок на потреби ЗСУ у родин та бізнесу

В Україні планують мобілізувати автівки. Якщо родина має більше одного авто, то другий транспортний засіб можуть забрати на потреби ЗСУ. Ця норма прописана у законопроєкті про посилення мобілізації, який 16 квітня підписав Президент України Володимир Зеленський.

Команда Інформатора вирішила дізнатись у мешканців Дніпра, як вони ставляться до такої ініціативи. 

Думки дніпрян розділились. Близько половини наших респондентів підтримують дане рішення. Кажуть, що наразі всі повинні об'єднатися та чимдуж допомагати армії для скорішої перемоги. 

“Все залежить, якого достатку сім'я і для чого у них два автомобілі. Якщо один для роботи, а другий - дітей у школу возити, то може цих і не треба брати. А, якщо це вже для розкоші, так тут будьте добрі забирайте, бо нашим хлопцям там дуже потрібно”, - сказала дніпрянка.

 

Інша частина наших респондентів вважає вилучення автівок у людей несправедливим. Люди говорять, що забезпечувати транспортними засобами повинна держава.

“Це не дуже справедливо. Хіба у держави немає інших джерел. Думаю, є. Бізнес, я думаю, має сам допомогати якось. Має виділити якусь частку свого парку і надати. А відбирати силоміць, на мою думку, це не є справедливо”, - вважає чоловік. 

Крім того, дніпряни зауважували, що потрібно розглядати кожну ситуацію окремо. 

“Дивлячись яке авто. Якщо це маленький міський автомобіль, то він буде недоречний для ЗСУ. А якщо це пікапи, то так”, - зазначив мешканець Дніпра.

Якщо відео у вас не відображається, ви можете подивитись його в YouTube-каналі Інформатора.

Нагадаємо, що український підполковник поділився похмурим прогнозом на літо. Раніше ми писали, що в Україні будуть забирати автівки на потреби ЗСУ. Крім цього, Інформатор повідомляв, що в Україні військові та поліцейські отримуватимуть доплати за кожні 30 днів “на нулі”.

Відео: Антон Гордієнко

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.