RU
Головна
Дніпро
14:16, 3 Лютого
Информатор UA

Интро

У п’ятницю, 3 лютого, у Дніпрі сталася аварія на Слобожанському проспекті, біля ТЦ «Наша правда». Там зіткнулися чотири автівки: Mazda, Toyota, Renault та Nissan. Попередньо, відомо щонайменше про одного постраждалого. Аварія сталася о 12:14, її момент потрапив на камери відеоспостереження. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на Ситуаційний центр Дніпра. Судячи з відео, Mazda рухалася по Слобожанському проспекту в бік Центра. Mazda врізалася у Nissan, який по інерції далі відлетів у Toyota та Renault. Усі обставини аварії встановлює слідчий за ДТП.   Зіткнулися чотири автівки: Mazda, Toyota, Renault та Nissan Раніше ми також писали, що у Дніпрі на з’їзді з Кайдацького мосту Toyota збила велосипедиста. Потерпілий помер у лікарні. Окрім того, на Гагаріна зіштовхнулися Ford та Volkswagen, одна з автівок підскочила від удару. Повідомляли ми і про те, що у Дніпрі на Кайдацькому мосту зіштовхнулись ВАЗ та дві вантажівки. 24-річного чоловіка затисло у салоні. Фото: dnepr_operativ

Відео моменту ДТП: у Дніпрі на Слобожанському проспекті біля «Нашої правди» зіткнулися чотири авто

Читать на русском

Читать на русском
Відео моменту ДТП: у Дніпрі на Слобожанському проспекті біля «Нашої правди» зіткнулися чотири авто
Момент аварії зафіксували камери

У п’ятницю, 3 лютого, у Дніпрі сталася аварія на Слобожанському проспекті, біля ТЦ «Наша правда». Там зіткнулися чотири автівки: Mazda, Toyota, Renault та Nissan. Попередньо, відомо щонайменше про одного постраждалого.

Аварія сталася о 12:14, її момент потрапив на камери відеоспостереження. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на Ситуаційний центр Дніпра.

Судячи з відео, Mazda рухалася по Слобожанському проспекту в бік Центра. Mazda врізалася у Nissan, який по інерції далі відлетів у Toyota та Renault. Усі обставини аварії встановлює слідчий за ДТП.

 
Зіткнулися чотири автівки: Mazda, Toyota, Renault та Nissan
Зіткнулися чотири автівки: Mazda, Toyota, Renault та Nissan

Раніше ми також писали, що у Дніпрі на з’їзді з Кайдацького мосту Toyota збила велосипедиста. Потерпілий помер у лікарні. Окрім того, на Гагаріна зіштовхнулися Ford та Volkswagen, одна з автівок підскочила від удару. Повідомляли ми і про те, що у Дніпрі на Кайдацькому мосту зіштовхнулись ВАЗ та дві вантажівки. 24-річного чоловіка затисло у салоні.

Фото: dnepr_operativ

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.