RU
Головна
Дніпро
17:25, 4 Жовтня
Информатор UA

Интро

У вівторок, 4 жовтня, на Донецькому шосе сталася смертельна ДТП. Фура збила жінку, яка переходила дорогу в недозволеному місці. Від отриманих травм постраждала померла на місці аварії. Відео моменту аварії зафіксували камери Ситуаційного центру Дніпра. Про це повідомляє Інформатор. Судячи з відео, аварія сталася о 14:35. Фура стояла на світлофорі, а жінка переходила дорогу прямо перед кабіною, у недозволеному місці. Водій вантажівки не помітив жінку, почав рух, і збив пішохода. Усі обставини аварії встановлює слідчий за ДТП.   Раніше ми також писали, що у Дніпрі на Полковника Городенка Suzuki врізався в стовб. Окрім того, на проспекті Яворницького зіштовхнулись трамвай та Skoda. Повідомляли ми і про те, що у Дніпропетровській області зіткнулися КАМАЗ, Mercedes та Subaru.

Відео моменту: у Дніпрі на Донецькому шосе вантажівка насмерть збила жінку

Читать на русском

Читать на русском
Відео моменту: у Дніпрі на Донецькому шосе вантажівка насмерть збила жінку
Момент смертельної ДТП зафіксували камери відеонагляду

У вівторок, 4 жовтня, на Донецькому шосе сталася смертельна ДТП. Фура збила жінку, яка переходила дорогу в недозволеному місці. Від отриманих травм постраждала померла на місці аварії.

Відео моменту аварії зафіксували камери Ситуаційного центру Дніпра. Про це повідомляє Інформатор.

Судячи з відео, аварія сталася о 14:35. Фура стояла на світлофорі, а жінка переходила дорогу прямо перед кабіною, у недозволеному місці. Водій вантажівки не помітив жінку, почав рух, і збив пішохода.

Усі обставини аварії встановлює слідчий за ДТП.

 

Раніше ми також писали, що у Дніпрі на Полковника Городенка Suzuki врізався в стовб. Окрім того, на проспекті Яворницького зіштовхнулись трамвай та Skoda. Повідомляли ми і про те, що у Дніпропетровській області зіткнулися КАМАЗ, Mercedes та Subaru.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.