RU
Головна
Дніпро
15:09, 24 Січня
Информатор UA

Интро

У вівторок, 24 січня, на перехресті Слобожанського проспекту та Воронезької вулиці сталася ДТП. Зіштовхнулися Opel та Daewoo. На місці події працюють слідчий з ДТП та патрульна поліція. Аварія сталася об 11:05. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Ситуаційний центр Дніпра.  Судячи з відео, керманич Daewoo рухався з вулиці Воронезької на зелений сигнал світлофора через перехрестя в інший бік вулиці Воронезької. В цей момент по Слобожанському проспекту їхав керманич червоного Opel. Водій Opel поїхав на червоний сигнал світлофора і зіштовхнувся з Daewoo на перехресті.  Telegram oembed: https://t.me/informator_video/715 Раніше Інформатор писав, що у Дніпрі на Передовій біля АЗС WOG ВАЗ зіштовхнувся з фурою та загорівся. Також ми писали, що у Дніпрі на Набережній Перемоги Volkswagen на смерть збив чоловіка. Окрім того, на проспекті Хмельницького автобус № 136А врізався в електроопору.   

Відео моменту: у Дніпрі на Слобожанському проспекті зіштовхнулися Opel та Daewoo

Читать на русском

Читать на русском
Відео моменту: у Дніпрі на Слобожанському проспекті зіштовхнулися Opel та Daewoo
Внаслідок ДТП постраждав водій Opel

У вівторок, 24 січня, на перехресті Слобожанського проспекту та Воронезької вулиці сталася ДТП. Зіштовхнулися Opel та Daewoo. На місці події працюють слідчий з ДТП та патрульна поліція.

Аварія сталася об 11:05. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Ситуаційний центр Дніпра. 

Судячи з відео, керманич Daewoo рухався з вулиці Воронезької на зелений сигнал світлофора через перехрестя в інший бік вулиці Воронезької. В цей момент по Слобожанському проспекту їхав керманич червоного Opel. Водій Opel поїхав на червоний сигнал світлофора і зіштовхнувся з Daewoo на перехресті. 

Telegram oembed: https://t.me/informator_video/715

Раніше Інформатор писав, що у Дніпрі на Передовій біля АЗС WOG ВАЗ зіштовхнувся з фурою та загорівся. Також ми писали, що у Дніпрі на Набережній Перемоги Volkswagen на смерть збив чоловіка. Окрім того, на проспекті Хмельницького автобус № 136А врізався в електроопору

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.