У Кривому Розі вандал вкрав інклюзивну гойдалку. Інцидент стався у Довгоцинківському районі, на недобудованому дитячому майданчику. Його зафільмувала камера відеоспостереження.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на соцмережі та пост голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула.
“Потім бидло віднесе цю гойдалку собі додому і сяде писати в соцмережах коментарі "який він, виродок, бідний і нещасний" і "як влада нічого не робить". Такі ж покидьки розбивають зупинки, підпалюють біотуалети біля модульних укриттів, розбивають скло у тролейбусах та трамваях, викопують квіти з клумб. Таких, звичайно, на все місто є тільки доля відсотку, але шкоди багато”, – написав Олександр Вілкул.
Якщо відео не відображається, ви можете подивитись його у Telegram-каналі Інформатора
Нагадаємо, раніше ми писали, що від початку 2026 року в Дніпрі виявили понад 160 випадків вандалізму щодо громадського транспорту. Також читайте про відновлення парків та скверів Дніпра після дій вандалів. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі з початку року пошкодили понад тисячу сміттєвих баків.