RU

Відео збувала через месенджер: жителька Кам’янського знімала порно за участі 8-річного сина

Читать на русском

Читать на русском
Відео збувала через месенджер: жителька Кам’янського знімала порно за участі 8-річного сина
Судитимуть мешканку Кам'янського за вчинення сексуального насильства щодо дитини

Жителька Кам’янського знімала порно за участі 8-річного сина. А також вдома неодноразово вчиняла насильницькі дії сексуального характеру щодо нього. Все це вона знімала на телефон. А після — збувала через месенджери. 

Також жінка завантажувала з Інтернет-ресурсів файли з інформацією, яка належить до дитячої порнографії. Це все вона зберігала та продавала. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Дніпропетровської обласної прокуратури

Поліцейські провели обшук за місцем проживання обвинуваченої. Там вилучили телефони, комп’ютерну техніку та електронні носії інформації, на яких було понад 500 фото- та відеоматеріалів з дитячою порнографією, у тому числі за участі її сина. 

Прокурори скерували до суду обвинувальний акт за фактами вчинення сексуального насильства щодо малолітньої дитини та виготовлення, зберігання, збуту дитячої порнографії (частина 4 та 56 статті 153, частина 1, 3 та 4 статті 301-1 Кримінального кодексу України). Жінка знаходиться під вартою без права внесення застави. 

Нагадаємо, що у Дніпропетровській області чоловік напав з ножем на жінку та зґвалтував. Писали ми й про те, що суд виніс вирок чоловіку з Кам’янського, який впродовж року ґвалтував 11-річну доньку співмешканки. Також читайте, що у Дніпропетровській області судитимуть чоловіка, який ґвалтував малолітню падчерку та знімав на відео.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.