RU
Головна
Дніпро
20:15, 16 Березня
Информатор UA

Интро

У лікарні Дніпра без ознак життя доставили Олександра. Він отримав поранення на “нулі”. Відламки снаряда розірвали на частини не тільки тіло, а й душу.  Чоловік не міг пригадати своє ім’я. В голові стояв гул снаряда, який прорізає вуха. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію генерального директора ДОКЛ ім. Мечникова Сергія Риженка.  “Руку рознесло на шматки. Уламки пробили око, пошкодили череп та шию. Олександр вже не терпить біль.В реанімації розповідає про батьків-пенсіонерів, які чекають на його повернення”, — йдеться у повідомленні.  Наразі чоловіка готують до чергової операції. “Переливається втрачена кров, розмова з психологами - і все це для найшвидшого одужання героя”, — додав Риженко.  У Дніпрі рятують чоловіка, який отримав поранення на “нулі” Нагадаємо, що у Дніпрі рятують пораненого воїна, який провів у підвалі будинку під Бахмутом 42 дні. Писали ми й про те, що у Дніпрі лікарі рятують життя парі, яка потрапила під обстріл у Донецькій області. Також читайте, що у Дніпрі рятують військового, якого поранило в голову та серце. Отключить проверкуПремиальные предложения

“Відламки розірвали на частини тіло й душу”: у Дніпрі рятують чоловіка, який отримав поранення на “нулі”

Читать на русском

Читать на русском
“Відламки розірвали на частини тіло й душу”: у Дніпрі рятують чоловіка, який отримав поранення на “нулі”
Чоловік не міг пригадати своє ім’я

У лікарні Дніпра без ознак життя доставили Олександра. Він отримав поранення на “нулі”. Відламки снаряда розірвали на частини не тільки тіло, а й душу. 

Чоловік не міг пригадати своє ім’я. В голові стояв гул снаряда, який прорізає вуха. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію генерального директора ДОКЛ ім. Мечникова Сергія Риженка. 

“Руку рознесло на шматки. Уламки пробили око, пошкодили череп та шию. Олександр вже не терпить біль.В реанімації розповідає про батьків-пенсіонерів, які чекають на його повернення”, — йдеться у повідомленні. 

Наразі чоловіка готують до чергової операції.

“Переливається втрачена кров, розмова з психологами - і все це для найшвидшого одужання героя”, — додав Риженко. 

 У Дніпрі рятують чоловіка, який отримав поранення на “нулі”
У Дніпрі рятують чоловіка, який отримав поранення на “нулі”

Нагадаємо, що у Дніпрі рятують пораненого воїна, який провів у підвалі будинку під Бахмутом 42 дні. Писали ми й про те, що у Дніпрі лікарі рятують життя парі, яка потрапила під обстріл у Донецькій області. Також читайте, що у Дніпрі рятують військового, якого поранило в голову та серце.

Отключить проверкуПремиальные предложения

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.