RU

Виконали у сакральних кольорах вишиванки: зі стели на в’їзді у Павлоград зникла назва міста

Читать на русском

Читать на русском
Виконали у сакральних кольорах вишиванки: зі стели на в’їзді у Павлоград зникла назва міста
Перед в'їздом у Павлоград вирішили оновити дизайн стели

Перед в’їздом у Павлоград знаходиться стела з назвою міста. Однак нещодавно комунальники із “Затишного міста” вирішили оновити дизайн конструкції. Відтепер замість Павлограда на стелі зображений напис “Незламне місто”. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на КП “Затишне місто” міськради Павлограда. Зазначається, що кожен колір на стелі виконали в сакральних кольорах вишиванки, які “мають захистити українців від зла і примножити добро”.

 

“Синій – духовність, і поруч з ним —  помаранчевий, як символ достатку, багатства. Зелений – це саме життя, весна, краса та молодість. Білий допомагає відновити енергетичний запас людини”, - повідомили в міськраді. 

На кадрах можна побачити, що для робіт залучили з десяток комунальників, будівельну техніку. Після оновлення стелу побілили, а територію поблизу прибрали. 

Нагадаємо, що ми писали, чи перейменують Павлоград та яке звернення направили місцеві депутати до Верховної Ради. Крім цього, в НАН України прокоментували висновок про перейменування Павлограда. Також повідомляли подробиці російської атаки по Павлограду від Міненерго.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.