RU
Головна
Область
19:48, 22 Березня
Информатор UA

Интро

У Дніпропетровській області хочуть створити місця, де люди зможуть відновлювати свій фізичний та моральний стан. Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко підтримав відповідний проєкт. Наразі розробляється спеціальна дорожня карта. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на голову ДніпроОВА Сергія Лиска.  Спершу реалізують п’ять таких лікарень у Дніпропетровській області. Далі на їхній базі планують створити центри, де зможуть реабілітуватися громадяни.  Раніше Інформатор повідомляв, хто у Дніпрі та області може претендувати на грошовому допомогу та як отримати. Також ми писали, хто у Дніпрі та області може оформити іпотеку та як це зробити. Окрім того, писали, як Дніпрі та області родини загиблих через війну можуть отримати 300 тисяч грн і які документи потрібні.

Віктор Ляшко підтримав проєкт із реабілітації громадян у Дніпропетровській області

Читать на русском

Читать на русском
Віктор Ляшко підтримав проєкт із реабілітації громадян у Дніпропетровській області
Наразі розробляється спеціальна дорожня карта

У Дніпропетровській області хочуть створити місця, де люди зможуть відновлювати свій фізичний та моральний стан. Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко підтримав відповідний проєкт. Наразі розробляється спеціальна дорожня карта.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на голову ДніпроОВА Сергія Лиска

Спершу реалізують п’ять таких лікарень у Дніпропетровській області. Далі на їхній базі планують створити центри, де зможуть реабілітуватися громадяни. 

Раніше Інформатор повідомляв, хто у Дніпрі та області може претендувати на грошовому допомогу та як отримати. Також ми писали, хто у Дніпрі та області може оформити іпотеку та як це зробити. Окрім того, писали, як Дніпрі та області родини загиблих через війну можуть отримати 300 тисяч грн і які документи потрібні.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.