RU
Головна
Область
15:25, 19 Січня
Информатор UA

Интро

1 січня 2023 року, захищаючі територіальну цілісність України, загинув солдат ЗСУ Воробйов Віталій Олександрович. Його життя завершилося поблизу Кліщїївки Бахмутського району Донецької області. Воїну було 47 років.    У Віталія Воробйова залишилася дружина, - повідомляє Інформатор із посиланням на Кам'янську РДА.   В 2014 році Віталій пішов добровольцем на фронт, був учасником АТО. В 2022 році знов пішов захищати Україну. Проходив службу на посаді гранатометника механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону однієї з військових частин.  "Він навіки залишиться в нашій пам’яті мужнім захисником, безстрашним воїном, великим патріотом України", - зазначено в публікації. Поховають воїна на Алеї Слави Вільногірського міського кладовища.   Нагадаємо, раніше ми писали, що під час участі у бойових діях загинув старший солдат Микола Клоков. Також читайте, що за незалежність України загинув 47-річний Герой із Дніпропетровської області.

"Він навіки залишиться в нашій пам’яті мужнім захисником": захищаючи Україну загинув боєць з Дніпропетровської області

Читать на русском

Читать на русском
"Він навіки залишиться в нашій пам’яті мужнім захисником": захищаючи Україну загинув боєць з Дніпропетровської області
Вічна пам’ять Герою

1 січня 2023 року, захищаючі територіальну цілісність України, загинув солдат ЗСУ Воробйов Віталій Олександрович. Його життя завершилося поблизу Кліщїївки Бахмутського району Донецької області. Воїну було 47 років
 
У Віталія Воробйова залишилася дружина, - повідомляє Інформатор із посиланням на Кам'янську РДА.
 
В 2014 році Віталій пішов добровольцем на фронт, був учасником АТО. В 2022 році знов пішов захищати Україну. Проходив службу на посаді гранатометника механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону однієї з військових частин. 
"Він навіки залишиться в нашій пам’яті мужнім захисником, безстрашним воїном, великим патріотом України", - зазначено в публікації.
Поховають воїна на Алеї Слави Вільногірського міського кладовища.
 
Нагадаємо, раніше ми писали, що під час участі у бойових діях загинув старший солдат Микола Клоков. Також читайте, що за незалежність України загинув 47-річний Герой із Дніпропетровської області.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.