RU
Головна
Область
09:48, 31 Серпня
Информатор UA

Интро

31 серпня окупанти атакували Нікопольський район Дніпропетровської області. Його обстріляли з "Градів" та важкої артилерії 4 рази за ніч. Ворог двічі вдарив по Нікополю. Там поранена 57 річна жінка. Зараз потерпіла у лікарні, вона у стані середньої тяжкості. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Валентина Резніченко, голови Дніпропетровської ОВА. "Ворожі снаряди пошкодили у місті 12 багатоповерхівок, кілька магазинів і кілька аптек, коледж, дитячо-юнацьку спортивну школу та культурно-спортивний комплекс. У Мирівській громаді минулося без постраждалих", пише Резніченко. Нагадаємо, раніше ми писали, що противник атакував Нікопольський, Дніпровський та Криворізький райони. Постраждала жінка.Також читайте, чому ворогпостійно обстрілює Криворізький район. 31 серпня окупанти атакували Нікопольський район Дніпропетровської області Йогоз "Градів" та важкої артилерії 4 рази за ніч Ворог двічі вдарив по Нікополю

Війська рф 4 рази за ніч обстріляли Нікопольський район: поранена 57-річна жінка

Читать на русском

Рашисти продовжують атакувати наш регіон

Читать на русском
Війська рф 4 рази за ніч обстріляли Нікопольський район: поранена 57-річна жінка

Рашисти продовжують атакувати наш регіон

31 серпня окупанти атакували Нікопольський район Дніпропетровської області. Його обстріляли з "Градів" та важкої артилерії 4 рази за ніч. Ворог двічі вдарив по Нікополю. Там поранена 57 річна жінка. 

Зараз потерпіла у лікарні, вона у стані середньої тяжкості. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Валентина Резніченко, голови Дніпропетровської ОВА.

"Ворожі  снаряди пошкодили у місті 12 багатоповерхівок, кілька  магазинів і кілька аптек, коледж, дитячо-юнацьку спортивну школу та культурно-спортивний комплекс. У Мирівській громаді минулося без постраждалих", – пише Резніченко.

Нагадаємо, раніше ми писали, що противник атакував Нікопольський, Дніпровський та Криворізький райони. Постраждала жінка. Також читайте, чому ворог постійно обстрілює Криворізький район.

31 серпня окупанти атакували Нікопольський район Дніпропетровської області
31 серпня окупанти атакували Нікопольський район Дніпропетровської області
Його обстріляли з "Градів" та важкої артилерії 4 рази за ніч
Його обстріляли з "Градів" та важкої артилерії 4 рази за ніч
Ворог двічі вдарив по Нікополю
Ворог двічі вдарив по Нікополю

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.