RU
Головна
Дніпро
09:18, 27 Листопада
Информатор UA

Интро

У неділю, 27 листопада, війська рф атакували Кривий Ріг. Дві ворожі ракети влучили по об’єкту транспортної інфраструктури. Є серйозні руйнування. Зараз всі деталі з’ясовуються. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, — пише Інформатор.  “У нас “прильоти” у Кривому Розі. Дві російські ракети ударили по об’єкту транспортної інфраструктури. Серйозні руйнування. Всі деталі з’ясовуються”, — йдеться у повідомленні.  Раніше ми писали, що у Кривому Розі терміново зупиняють електротранспорт. Також читайте, що шахраї збирають кошти з акаунта-двійника Вілкула у Telegram. 

Війська рф вдарили ракетами по Кривому Рогу: що наразі відомо

Читать на русском

Читать на русском
Війська рф вдарили ракетами по Кривому Рогу: що наразі відомо
Росіяни завдали ракетного удару по Кривому Рогу

У неділю, 27 листопада, війська рф атакували Кривий Ріг. Дві ворожі ракети влучили по об’єкту транспортної інфраструктури. Є серйозні руйнування.

Зараз всі деталі з’ясовуються. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, — пише Інформатор. 

“У нас “прильоти” у Кривому Розі. Дві російські ракети ударили по об’єкту транспортної інфраструктури. Серйозні руйнування. Всі деталі з’ясовуються”, — йдеться у повідомленні. 

Раніше ми писали, що у Кривому Розі терміново зупиняють електротранспорт. Також читайте, що шахраї збирають кошти з акаунта-двійника Вілкула у Telegram

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.