У середу, 24 червня, у Дніпровській міській раді відбулась 82-га чергова сесія. На засіданні ухвалили звернення до Міністерства культури України щодо надання статусу академічного колективу комунальному закладу культури «Дніпровський драматичний молодіжний театр «Віримо!» У міськраді вважають, що саме це рішення має стати визнанням вагомого внеску закладу в розвиток українського театрального мистецтва та культурного життя міста та усієї країни.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради.
У 1991 році театр «Віримо!» заснував заслужений діяч мистецтв України Володимир Петренко. За роки своєї діяльності заклад пройшов шлях від аматорської студії до професійного драматичного театру та став одним із провідних культурних осередків Дніпра.
Колектив театру вирізняється своїми оригінальними постановами, сучасними та класичними творами. Театр брав участь у всеукраїнських та міжнародних фестивалях. Одна з найвідоміших робіт – вистава «Голодна кров», створена на основі документальних свідчень про Голодомор 1932 - 1933 років. Її презентували багатьох українських містах, а також висунули на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка.
Нагадаємо, що у Дніпрі ансамбль танцю «Цвітень» провів звітний концерт для підтвердження звання «народного». Раніше ми писали, що диктант до Дня Конституції у Дніпрі озвучить українська реперка Alyona Alyona. Крім цього, у Дніпрі завершили перший мурал із серії про домашніх улюбленців.