Ворог може засипати дороги Дніпропетровської області металевими “пастками” з дронів: що кажуть в ЗСУ

Ворог може засипати дороги Дніпропетровської області металевими “пастками” з дронів: що кажуть в ЗСУ
У Дніпропетровській області ворожі БпЛА можуть скидати на автомобільні шляхи металеві шипи: у ЗСУ прокоментували загрозу для водіїв

У Дніпропетровській області війська рф можуть використовувати безпілотники типу «Герань» та «Гербера», щоб скидати на дороги металеві елементи типу «Часник». Головна мета таких дій росіян – пошкодити шини автомобілів, змусити транспортний засіб зупинитися, а надалі завдати по ньому удару іншими БпЛА. Дану інформацію прокоментував речник угруповання військ «Схід» Григорій Шаповал.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на «Суспільне Дніпро».

За його словами, такі епізоди дійсно можливі, однак це може бути й елементом психологічного тиску з боку противника. Мешканців Дніпропетровської області закликають бути вкрай уважними на дорогах.

«Від ворога зараз можна очікувати всього, чого завгодно. У першу чергу це, можливо, психологічний тиск. Тому не варто нехтувати засобами особистої безпеки. Це відповідальність кожного – у разі виявлення таких предметів обходити або обʼїжджати їх. І обовʼязково повідомляти про це відповідні служби», – наголосив Шаповал.

Нагадаємо, що у поліції Дніпра розповіли, що треба робити, якщо знайшли чи побачили підозрілий предмет. Раніше ми писали, що «Мучной» розповів про ситуацію на фронті у Дніпропетровській області. Крім цього, ГУР розкрило характеристики нового російського реактивного БпЛА «Ґєрань-4».

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити