RU
Головна
Область
11:42, 25 Вересня
Информатор UA

Интро

Українські воїни продовжують демонструвати мужність та героїзм. Так, Президент Володимир Зеленський нагородив орденом “Золота Зірка” старшого лейтенанта Владислава Бандара, командира парашутно-десантного підрозділу 25-ої окремої повітрянодесантної Січеславської бригади. Під час повномасштабного вторгнення чоловік забезпечував оборону на взводних пунктах у районі мосту через річку Сіверський Донець біля Щастя у Луганській області. У березні він організував ефективну оборону позицій у районі Верхньоторецького, що неодноразово зупиняло спроби прориву і не дозволило противнику заволодіти позицією українських військ на найбільш небезпечному напрямі оборони. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію бригади. 18 березня, під час ворожого авіаційного та артилерійського обстрілу, Владислав Бандар зазнав вогнепального осколкового поранення та втратив праву руку. Навіть після поранення воїн продовжував керувати обороною ротного опорного пункту, поки його не евакуював бойовий медик. Нагадаємо, раніше ми писали, що Зеленський нагородив підполковника Дмитра Шумакова. Він командує зенітним ракетним дивізіоном, який прикриває Дніпро та область. Також читайте, що Президент посмертно нагородив Захисника з Дніпра Дениса Котенко орденом "За Мужність".

Втратив руку під час обстрілу, але продовжив керувати обороною ротного пункту: Зеленський нагородив військового 25-ої бригади з Дніпропетровської області

Читать на русском

Володимир Зеленський нагородив "Золотою Зіркою" старшого лейтенанта 25-ої бригади, який втратив руку

Читать на русском
Втратив руку під час обстрілу, але продовжив керувати обороною ротного пункту: Зеленський нагородив військового 25-ої бригади з Дніпропетровської області

Володимир Зеленський нагородив "Золотою Зіркою" старшого лейтенанта 25-ої бригади, який втратив руку

Українські воїни продовжують демонструвати мужність та героїзм. Так, Президент Володимир Зеленський нагородив орденом “Золота Зірка” старшого лейтенанта Владислава Бандара, командира парашутно-десантного підрозділу 25-ої окремої повітрянодесантної Січеславської бригади. Під час повномасштабного вторгнення чоловік забезпечував оборону на взводних пунктах у районі мосту через річку Сіверський Донець біля Щастя у Луганській області.

У березні він організував ефективну оборону позицій у районі Верхньоторецького, що неодноразово зупиняло спроби прориву і не дозволило противнику заволодіти позицією українських військ на найбільш небезпечному напрямі оборони. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію бригади.

18 березня, під час ворожого авіаційного та артилерійського обстрілу, Владислав Бандар зазнав вогнепального осколкового поранення та втратив праву руку. Навіть після поранення воїн продовжував керувати обороною ротного опорного пункту, поки його не евакуював бойовий медик.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Зеленський нагородив підполковника Дмитра Шумакова. Він командує зенітним ракетним дивізіоном, який прикриває Дніпро та область. Також читайте, що Президент посмертно нагородив Захисника з Дніпра Дениса Котенко орденом "За Мужність".

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.