У Дніпропетровській області з’явились шахраї, які надсилають повідомлення від імені голови ДОР Миколи Лукашука з проханням позичити гроші. За його словами, щонайменше п’ятеро обласних депутатів уже повідомили про такі звернення. Посадовець закликав не реагувати на подібні повідомлення та не переказувати кошти.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на голову Дніпровської обласної ради Миколи Лукашука.

«Вже пʼятеро обласних депутатів подзвонили і сказали, що отримують від мого імені повідомлення з проханням позичити гроші. Шановні колеги, це шахраї. Будь ласка, не ведіться на цю історію», – наголосив Микола Лукашук.
Також голова облради застеріг, що зловмисників можуть встановити за банківськими реквізитами.
«А у негідників хочеться запитати: про що ви думаєте, коли даєте номер картки. Ми ж вас за ним і знайдемо», – додав голова ДОР.
Нагадаємо, що українцям надсилають фейкові листи нібито від НБУ. Раніше ми писали, що у мережі з’явилась шахрайська схема «Тепла зима». Крім цього, Інформатор повідомляв, що українців попереджають про фейкові вакансії з легким заробітком.