RU
Головна
Реклама
14:44, 2 Листопада
Информатор UA

Интро

У Дніпрі знайшли та повернули орлана, якого декілька днів розшукували. Птах з'являвся у різних районах міста і дивував своєю спокійною поведінкою. Але спіймати його не вдавалося.  Утім, Міда, а саме так звуть хижу пташку, відвідала склади компанії АТБ і дозволила тамтешнім працівникам себе схопити та повернути додому. І хоч робітникам довелося докласти певних зусиль - вони отримали чимало позитивних емоцій від спілкування з "пернатою втікачкою", - повідомляє Інформатор із посиланням на пост Бориса Маркова - Генерального директора корпорації "АТБ".  "Вітання з нашими іменинами від американських друзів! Перша партія бойових птахів по ленд-лізу вже прибула на склади АТБ", - пожартував Марков. Нагадаємо, що орлан має власника, який нині захищає Україну. Воїн залишив пернатого на сусідку, яка його випустила. А без належного харчування здоров'я птаха могло відчутно погіршитись.     Раніше ми писали, що бійці 93-ї бригади збили ворожий БПЛА "Орлан-10". Також ми повідомляли, що в Дніпропетровській області розшукують 35-річного чоловіка, який переховується від поліції. Рекламний матеріал

"Вже вдома: "Пернату втікачку" повернули просто зі складу "АТБ"

Читать на русском

Читать на русском
"Вже вдома: "Пернату втікачку" повернули просто зі складу "АТБ"
Пташка вдома

У Дніпрі знайшли та повернули орлана, якого декілька днів розшукували. Птах з'являвся у різних районах міста і дивував своєю спокійною поведінкою. Але спіймати його не вдавалося. 

Утім, Міда, а саме так звуть хижу пташку, відвідала склади компанії АТБ і дозволила тамтешнім працівникам себе схопити та повернути додому. І хоч робітникам довелося докласти певних зусиль - вони отримали чимало позитивних емоцій від спілкування з "пернатою втікачкою", - повідомляє Інформатор із посиланням на пост Бориса Маркова - Генерального директора корпорації "АТБ". 

"Вітання з нашими іменинами від американських друзів! Перша партія бойових птахів по ленд-лізу вже прибула на склади АТБ", - пожартував Марков.
Нагадаємо, що орлан має власника, який нині захищає Україну. Воїн залишив пернатого на сусідку, яка його випустила. А без належного харчування здоров'я птаха могло відчутно погіршитись.  
 
Раніше ми писали, що бійці 93-ї бригади збили ворожий БПЛА "Орлан-10". Також ми повідомляли, що в Дніпропетровській області розшукують 35-річного чоловіка, який переховується від поліції.
Рекламний матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.