RU
Головна
Область
20:11, 7 Березня
Информатор UA

Интро

Щодня ворог атакує нашу державу та вбиває мирних мешканців. Щоб наблизити перемогу, українці добровільно записуються до лав ЗСУ, ТрО та штурмових бригад Нацполіції. Не схотіла залишатися і 26-річна спортсменка із Кам’янського Світлана Гоцик.  Коли вона дізналася, що багато її колег по спорту долучаються до штурмових бригад МВС, також вирішила стати на шлях боротьби. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію ГУНП у Дніпропетровській області.  “Зараз такий час, коли я вважаю, що кожен повинен внести максимум своїх сил та можливостей, щоб наблизити нас до перемоги. І я — не виняток”, — розповіла Світлана.  З 13 років Світлана розпочала спортивну кар’єру з боксу та отримала спортивний розряд “кандидат в майстри в спорту”. Потім займалась змішаним єдиноборством. У цьому виду спорту жінка неодноразово ставала чемпіонкою світу та показала, що вона сильна і тілом, і духом. “Маю гарну фізичну форму, тому випробування на фізичну підготовленість не стало для мене перешкодою. Звичайно, маю переживання, але контролюю їх та психологічно готова до боротьби з ворогом. Знаю, що впораюся з ним”, – впевнена дівчина. Світлана розповідає, що хоче докласти максимум своїх сил та можливостей, щоб наблизити країну до перемоги, тому вирішила долучитися до підрозділу “Лють”. “Знаю, що до полку вже вступило багато спортсменів, буду серед однодумців, які націлені на перемогу”, — додала жінка.  Раніше ми писали, що таке "Гвардія наступу" та чим вона відрізняється від мобілізації. Писали ми й про те, що як у Дніпрі та області записатися до “Гвардії наступу”. Також читайте, що чи є загроза наступу ворога на Дніпропетровську область, коментар Олега Жданова.

“Я — не виняток”: 26-річна чемпіонка світу зі змішаних єдиноборств з Кам’янського проходить відбір до штурмової бригади

Читать на русском

Читать на русском
“Я — не виняток”: 26-річна чемпіонка світу зі змішаних єдиноборств з Кам’янського проходить відбір до штурмової бригади
І в спорті, і в житті – я воїн

Щодня ворог атакує нашу державу та вбиває мирних мешканців. Щоб наблизити перемогу, українці добровільно записуються до лав ЗСУ, ТрО та штурмових бригад Нацполіції. Не схотіла залишатися і 26-річна спортсменка із Кам’янського Світлана Гоцик. 

Коли вона дізналася, що багато її колег по спорту долучаються до штурмових бригад МВС, також вирішила стати на шлях боротьби. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію ГУНП у Дніпропетровській області. 

“Зараз такий час, коли я вважаю, що кожен повинен внести максимум своїх сил та можливостей, щоб наблизити нас до перемоги. І я — не виняток”, — розповіла Світлана. 

З 13 років Світлана розпочала спортивну кар’єру з боксу та отримала спортивний розряд “кандидат в майстри в спорту”. Потім займалась змішаним єдиноборством. У цьому виду спорту жінка неодноразово ставала чемпіонкою світу та показала, що вона сильна і тілом, і духом.

“Маю гарну фізичну форму, тому випробування на фізичну підготовленість не стало для мене перешкодою. Звичайно, маю переживання, але контролюю їх та психологічно готова до боротьби з ворогом. Знаю, що впораюся з ним”, – впевнена дівчина.

Світлана розповідає, що хоче докласти максимум своїх сил та можливостей, щоб наблизити країну до перемоги, тому вирішила долучитися до підрозділу “Лють”.

“Знаю, що до полку вже вступило багато спортсменів, буду серед однодумців, які націлені на перемогу”, — додала жінка. 

Раніше ми писали, що таке "Гвардія наступу" та чим вона відрізняється від мобілізації. Писали ми й про те, що як у Дніпрі та області записатися до “Гвардії наступу”. Також читайте, що чи є загроза наступу ворога на Дніпропетровську область, коментар Олега Жданова.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.