RU
Головна
Дніпро
19:24, 25 Травня
Информатор UA

Интро

Багато у Дніпрі знає, що дружина міського голови Бориса Філатова Марина Філатова захоплюється активним способом життя. Протягом останніх років вона присвятила себе альпінізму та підкорила вершини Кіліманджаро, Монблану та навіть Аконкагуа. У 2023 році Філатова заявила, що збирається підкорити найвищу у світі гору Еверест і це їй майже вдалося.  До вершини вистачило якихось 300 метрів. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сторінку Марини Філатової в Інстаграм.  Марина розповіла, що підйом на гору був серйозним іспитом і кожного разу вона питала себе “навіщо”. У порівнянні з іншими вершинами клімат Евересту був дуже жорсткий, особливо цьогоріч. І навіть не обійшлося без смертей. В останні дні Еверест забирав життя п’яти альпіністів. Один такий випадок трапився прямо на її очах.  “У людині все булькає всередині (на висоті часто смерть настає від набряку легень), хрипить, трясеться. І ніхто нічим не може допомогти. А тобі доводиться переступати, бо ви на одній мотузці”, — написала Філатова.  Щоб піднятися на вершину Джомолунгми не вистачило 300 метрів, однак Марина написала, що взяла більше, а ніж могла. Також у планах у Філатової вирушити у кругосвітню подорож.  “Я пишаюся собою. Хто долав у горах позначку 8000 метрів, той зрозуміє. А щодо моєї початкової головної мети цього "забігу", щоб було що розповісти онукам. Повірте, така "бабуся" як я все своє життя знайде що і кому про нього (життя) розповісти.”, — додала Філатова.  Разом із нею в експедиції були досвідчені альпіністи. Однак на вершину піднялися лише троє з шести. Один із них українець Валентин Сипавін, який підкорив гору 5-й раз і являється рекордсменом книги Гіннеса. Окрім того, на Еверест двічі підкорила ще одна людина — українка Антоніна Самойлова.  Українець Валентин Сипавін піднявся на вершину гори у 5-й раз Українка Антоніна Самойлова вдруге підкорила Еверест Нагадаємо, що у Дніпрі у Тунельній балці проходив забіг “Візерунок перемоги”. Ще ми писали, СК "Дніпро-1" несподівано програв полтавській "Ворсклі". Також Інформатор висвітлював, як атлети міста виконали героїчний комплекс “Мерфі” на честь загиблого воїна з Дніпра Павла Ведмедя

“Я питала себе - навіщо?”: Марина Філатова розповіла про підйом на вершину Евересту

“Я питала себе - навіщо?”: Марина Філатова розповіла про підйом на вершину Евересту

Читать на русском

Читать на русском
“Я питала себе - навіщо?”: Марина Філатова розповіла про підйом на вершину Евересту
Підкорення найвищої гори у світі було важким іспитом

Багато у Дніпрі знає, що дружина міського голови Бориса Філатова Марина Філатова захоплюється активним способом життя. Протягом останніх років вона присвятила себе альпінізму та підкорила вершини Кіліманджаро, Монблану та навіть Аконкагуа. У 2023 році Філатова заявила, що збирається підкорити найвищу у світі гору Еверест і це їй майже вдалося. 

До вершини вистачило якихось 300 метрів. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сторінку Марини Філатової в Інстаграм

Марина розповіла, що підйом на гору був серйозним іспитом і кожного разу вона питала себе “навіщо”. У порівнянні з іншими вершинами клімат Евересту був дуже жорсткий, особливо цьогоріч. І навіть не обійшлося без смертей. В останні дні Еверест забирав життя п’яти альпіністів. Один такий випадок трапився прямо на її очах. 

“У людині все булькає всередині (на висоті часто смерть настає від набряку легень), хрипить, трясеться. І ніхто нічим не може допомогти. А тобі доводиться переступати, бо ви на одній мотузці”, — написала Філатова. 

Щоб піднятися на вершину Джомолунгми не вистачило 300 метрів, однак Марина написала, що взяла більше, а ніж могла. Також у планах у Філатової вирушити у кругосвітню подорож. 

“Я пишаюся собою. Хто долав у горах позначку 8000 метрів, той зрозуміє. А щодо моєї початкової головної мети цього "забігу", щоб було що розповісти онукам. Повірте, така "бабуся" як я все своє життя знайде що і кому про нього (життя) розповісти.”, — додала Філатова. 

Разом із нею в експедиції були досвідчені альпіністи. Однак на вершину піднялися лише троє з шести. Один із них українець Валентин Сипавін, який підкорив гору 5-й раз і являється рекордсменом книги Гіннеса. Окрім того, на Еверест двічі підкорила ще одна людина — українка Антоніна Самойлова. 

Українець Валентин Сипавін піднявся на вершину гори у 5-й раз
Українець Валентин Сипавін піднявся на вершину гори у 5-й раз
Українка Антоніна Самойлова вдруге підкорила Еверест
Українка Антоніна Самойлова вдруге підкорила Еверест

Нагадаємо, що у Дніпрі у Тунельній балці проходив забіг “Візерунок перемоги”. Ще ми писали, СК "Дніпро-1" несподівано програв полтавській "Ворсклі". Також Інформатор висвітлював, як атлети міста виконали героїчний комплекс “Мерфі” на честь загиблого воїна з Дніпра Павла Ведмедя

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.