RU

“Я вдув би”: вчителька із Дніпра розповіла про інтим зі школярами та булінг серед колег

Читать на русском

Читать на русском
“Я вдув би”: вчителька із Дніпра розповіла про інтим зі школярами та булінг серед колег
На жаль, булінг є й серед самих вчителів

Нерідко в школах трапляються випадки, коли учні дозволяють собі плюнути в учителя чи кинути підручник. Тоді в клас можуть викликати директора, щоб він з’ясував, чому дитина таке собі дозволяє. Ба більше, якщо це молода викладачка — 11-класники можуть й по дупі шльопнути, й словесно образити. Наприклад, вимовити: “Ой, яка, я вдув би”.

Але є вчителі, які кажуть, що різниця в 4 роки не така вже й велика. Про це під час спілкування з автором YouTube-каналу “Відвертості професій” розповіла вчителька із Дніпра. 

“Бували й такі випадки в одній зі шкіл нашого міста. Вони потім зустрічатися почали і інтим є. Про це знають діти, батьки і вони нормально реагують… А як професори зі своїми студентками одружувались ще за радянських часів. Йому 50, їй 17 - і нічого”, — поділилася героїня. 

 

Втім, є викладачки, які тримають дистанцію. Тоді вони скаржаться про це директору: “До мене чіпляються, в інтимному характері, діти”, та просять втрутитися в ситуацію. 

“Є директори, які втручаються і починають батьків ставити на місце. Є директори, які кажуть: “Ти - вчитель, ти зобов’язана зробити все сама”. Вчитель в кінці не витримує і уходить з цієї школи. Що їй там робити, якщо її інтереси, як вчителя, не захищають. Вона ж не прийшла туди в сексуальне рабство перед старшокласниками”, — акцентувала жінка. 

На жаль, випадки булінгу зустрічаються не тільки серед дітей стосовно однолітків чи викладачів. Булінг є й серед самих вчителів. Адже 70% колег — похилого віку і вони не дуже радіють, коли молоді починають висуватися на посаду заступника або директора навчального закладу. 

“Повністю весь колектив, який працює в школі понад 10-15 років, напише неправдиву скаргу на молодого вчителя. Про те, що вчитель аморальний, бухає, курить, п’є, б’є та обов’язково ще прикладуть підписи випускників. Тобто дітей, які закінчують 4-9-11 класи й ще їх батьків залучать. Ми розуміємо, яким чином: “У вас будуть погані оцінки, якщо ви не підпишете цю скаргу”, — поділилася викладачка. 

Потім це все відправлять до департаменту і різних установ. Тоді вчителя починають гнобити та про майбутню дорогу можна забути. 

Також у випуску ви дізнаєтесь, чому 20% учнів виїхали за кордон та все одно продовжують здобувати освіту в Україні. Наскільки змінився психологічний стан хлопців та дівчат, та чому навчання — це не заучування матеріалу. 

“Відвертості професій” стараються для вас та намагаються зробити випуск цікавим. Не забувайте підписуватися на канал

Раніше ми писали, що вчителька із Дніпра привідкрила завісу своєї професії та розповіла про збір коштів на штори, булінг та зарплатню. Писали ми й нові подробиці мовного скандалу у Дніпрі. Також читайте, що з 2024 року студентів зобов’яжуть проходити курс військової підготовки.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.