RU

Яхтсменка з Дніпра Софія Науменко стала чемпіонкою світу з вітрильного спорту

Вітаємо!

Дніпровська яхтсменка Софія Науменко посіла 1 місце серед жінок в Чемпіонаті Світу з вітрильного спорту.  У неолімпійському класі «RS Aero 6» вона виборола «золото». Змагання тривали в Італії з 26 до 30 липня.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію «Дніпровського Яхт-клубу СІЧ» "Dnipro Yacht-Club SICH"У загальному заліку на Чемпіонаті дніпровська спортсменка посіла 3 місце.

Софію привітав і голова ДніпроОВА Сергій Лисак. Він зазначив, що дівчина була єдиною представницею України на цих змаганнях. Всього було 40 учасників. Також він проанонсував світовий турнір, під час якого у спортсменки буде можливість здобути путівку на Олімпійські ігри -2024.

Нагадаємо, що 22-річний плавець з Дніпра вийшов до півфіналу чемпіонату світу та здобув ліцензію на Олімпіаду. Раніше ми писали, що легкоатлетка з Дніпра Ярослава Магучіх здобула бронзу на змаганнях у Монако та оголосила про перерву у виступах. Крім цього, Інформатор повідомляв, що  СК «Дніпро-1» поповнив футболіст збірної Бразилії U-17.