RU
Головна
Реклама
13:00, 23 Грудень
Информатор UA

Интро

Купівля новорічних подарунків - це найскладніший квест, якій кожен з нас намагається виконати заздалегідь, але все одно щороку ми стикаємось з новорічними ажіотажами, чергами за подарунками та новорічною метушнею. А під цей Новий Рік ще й відключення світла додали окремих проблем у підготовці до зимових свят. Не дайте блекаутам та іншим негараздам зіпсувати Ваш святковий Новорічний настрій. Приходьте в магазини Touch та обирайте подарунки під Ялинку у безвідсоткову розстрочку навіть під час відключення світла. Адже Touch працює безперебійно та автономно, щоб кожен зміг придбати омріяні гаджети на свята незважаючи ні на що! На Вас вже чекає ТОПчик кращих подарунків з акційними знижками до -55%: Кращі подарунки для неї Круті подарунки для нього Подарунки з турботою для батьків Цікаві подарунки для дітей Подарунки на будь-який смак Купуйте та даруйте подаруночки зараз, а сплачуйте в наступному році комфортними частинами. Зліпили знижки на подарунки до -55% Рекламний матеріал

Як придбати подарунки без грошей? Санта дає підказку!

Як придбати подарунки без грошей? Санта дає підказку!

Читать на русском

Читать на русском
Як придбати подарунки без грошей? Санта дає підказку!
Розстрочка на все 0% - крижані відсотки

Купівля новорічних подарунків - це найскладніший квест, якій кожен з нас намагається виконати заздалегідь, але все одно щороку ми стикаємось з новорічними ажіотажами, чергами за подарунками та новорічною метушнею. А під цей Новий Рік ще й відключення світла додали окремих проблем у підготовці до зимових свят.

Не дайте блекаутам та іншим негараздам зіпсувати Ваш святковий Новорічний настрій. Приходьте в магазини Touch та обирайте подарунки під Ялинку у безвідсоткову розстрочку навіть під час відключення світла. Адже Touch працює безперебійно та автономно, щоб кожен зміг придбати омріяні гаджети на свята незважаючи ні на що!

На Вас вже чекає ТОПчик кращих подарунків з акційними знижками до -55%:

Купуйте та даруйте подаруночки зараз, а сплачуйте в наступному році комфортними частинами.

Зліпили знижки на подарунки до -55%
Зліпили знижки на подарунки до -55%

Рекламний матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.