Війська рф продовжують атакувати населені пункти Дніпропетровської області. Так, ворог вдарив КАБами по Покровському. Наслідки удару виклали в мережу.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на соцмережі.
На кадрах видно вирву та пошкоджені будівлі. Від частини з них лишилися тільки руїни.
Якщо відео не відображається, ви можете подивитись його у Telegram-каналі Інформатора
Нагадаємо, раніше ми писали, що удар по мікроавтобусу у Нікополі вбив 59-річну Марію Чміль. Також читайте, чи підлягає відновленню Будинок органної музики після російської атаки в Дніпрі. Крім цього, Інформатор повідомляв, що ворог понад 30 разів вдарив по двох районах Дніпропетровської області.