RU
Головна
Область
20:12, 25 Серпня
Информатор UA

Интро

На День Незалежності України, 24 серпня, армія росії нанесла серію підступних ударів по Дніпропетровській області. Так, ракети поцілили по селищу Чаплине. Влучили по житловим будинкам людей, пасажирському потягу та іншим об'єктам цивільної інфраструктури. Повідомляє Інформатор з місця події. Всього пошкодження або руйнування зазнали близько 200 домівок. Відомо про 25 загиблих, враховуючи двох дітей, ще 31 особа, серед яких четверо також діти, отримали поранення. Росіяни обстріляли населений пункт двічі за день: били балістичними ракетами та касетними снарядами РСЗВ . В результаті влучання, сім'я з 5 людей згоріла у машині, 11-хлопчик загинув під завалами, а його старший брат знаходиться у лікарні Дніпра. За даними фактами правоохоронці почали розслідування. Зауважимо: виїзд у селище Чаплине організувала Дніпропетровська ОВА, щоб представники ЗМІ зафіксували докази військових злочинів рф. Окупанти обстріляли Чаплине Стріляли навмисно по цивільним об'єктам Пошкоджено чи зруйновано понад 200 будівель Пошкоджені комунікації Майно Інші об'єкти цивільної інфраструктури Є жертви і серед населення Відомо про 25 загиблих Багато хто втратив близьких Удари наносили двічі Загибли двоє дітей Ліквідація наслідків Поранили 31 людину Сім'я згоріла у машині Лунка від ракети Попали у пасажирський потяг Наслідки удару 11 тривог за добу 4 дитини поранені Підступні удари Зруйнованні життя Покалічені долі Навмисно на свято Докази злочину Агресор має відповідати Раніше ми повідомляли про те, щоу Великомихайлівці постраждали п'ятеро дорослих і три дитини. Також писали,як виглядає місце прильоту російського у Дніпрі.

Як виглядає селище Чаплине, в яке поцілили російські ракети на День Незалежності

Читать на русском

Ще один доказ злочинів рф був задокументований

Читать на русском
Як виглядає селище Чаплине, в яке поцілили російські ракети на День Незалежності

Ще один доказ злочинів рф був задокументований

На День Незалежності України, 24 серпня, армія росії нанесла серію підступних ударів по Дніпропетровській області. Так, ракети поцілили по селищу Чаплине.

Влучили по житловим будинкам людей, пасажирському потягу та іншим об'єктам цивільної інфраструктури. Повідомляє Інформатор з місця події.

Всього пошкодження або руйнування зазнали близько 200 домівок. Відомо про 25 загиблих, враховуючи двох дітей, ще 31 особа, серед яких четверо також діти, отримали поранення.

Росіяни обстріляли населений пункт двічі за день: били балістичними ракетами та касетними снарядами РСЗВ «Смерч». В результаті влучання, сім'я з 5 людей згоріла у машині, 11-хлопчик загинув під завалами, а його старший брат знаходиться у лікарні Дніпра.

За даними фактами правоохоронці почали розслідування

Зауважимо: виїзд у селище Чаплине організувала Дніпропетровська ОВА, щоб представники ЗМІ зафіксували докази військових злочинів рф.

Окупанти обстріляли Чаплине
Стріляли навмисно по цивільним об'єктам
Пошкоджено чи зруйновано понад 200 будівель
Пошкоджені комунікації
Майно
Інші об'єкти цивільної інфраструктури
Є жертви і серед населення
Відомо про 25 загиблих
Багато хто втратив близьких
Удари наносили двічі
Загибли двоє дітей
Ліквідація наслідків
Поранили 31 людину
Сім'я згоріла у машині
Лунка від ракети
Попали у пасажирський потяг
Наслідки удару
11 тривог за добу
4 дитини поранені
Підступні удари
Зруйнованні життя
Покалічені долі
Навмисно на свято
Докази злочину
Агресор має відповідати

Раніше ми повідомляли про те, що у Великомихайлівці постраждали п'ятеро дорослих і три дитини. Також писали, як виглядає місце прильоту російського «Іскандеру» у Дніпрі.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.