RU

Як змінились ціни на продукти та послуги у Дніпропетровській області у жовтні

Читать на русском

Читать на русском
Як змінились ціни на продукти та послуги у Дніпропетровській області у жовтні
Ціни на овочі виросли на 13,5%

У жовтні 2023 року ціни на споживчому ринку Дніпропетровської області зросли на 0,8%. Вартість харчів та безалкогольних напоїв стала більше на 1,1%. Найбільше подорожчали овочі та яйця (на 13,5% та 10,9% відповідно), у межах 0,6-4% – оливкова олія, кондитерські вибори з борошна, сметана, молоко, масло, безалкогольні напої, кисломолочна продукція.

На 1,1%-3,7% знизилися ціни на продукти переробки зернових, фрукти, рис, соняшникову олію, цукор. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Головного управління статистики у Дніпропетровській області.

Одяг та взуття подешевшали на 2% (одяг – на 2,5%, взуття – на 1,6%).

У сфері транспорту ціни зросли на 1%. Причина – підвищення вартості палива та мастил на 3,3%. При цьому транспортні засоби коштували менше на 1,1%, а проїзд у залізничному пасажирському транспорті – на 6,8%.

Послуги ресторанів та готелів подорожчали на 1,1% (ресторанів – на 2,1%, закладів швидкого харчування – на 1,3%, кафе – на 1,2%).

Ритуальні послуги стали дорожче на 28,6%, поштові послуги – на 2%, побутова техніка – на 0,8%, послуги у сфері охорони здоров’я – на 0,2%.

Нагадаємо, раніше ми писали про нові ціни на платні номери авто. Також читайте, як змінилися ціни у вересні у Дніпропетровській області. Крім цього, Інформатор писав про те, як змінилися за рік ціни на житло в Дніпропетровській області.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.