RU
Головна
Дніпро
22:02, 10 Вересня
Информатор UA

Интро

Цікаво уявити, які фото публікувало б наше місто, якби воно вело свою сторінку? Ми знов забажали це перевірити і відшукати найкращі світлини у цій соціальній мережі. Інформатор вирішив додати трохи позитиву, тож зібрав найцікавіші знімки Дніпра за тиждень. Пропонуємо і вам оцінити фотографії, які надихнули нас найбільше серед сотень розміщених. Приємного перегляду. Також завітайте і на нашу Instagram-сторінку. Не варто забувати, що ми всі можемо працювати, робити фотографії та й просто жити завдяки українським Героям, які захищають країну від агресорів та стримують їх, у тому числі і на кордонах Дніпропетровської області. Бережіть себе, не ігноруйте сигнали тривоги, вірте у ЗСУ та всіма силами допомагайте військовим та волонтерам! Україна переможе! @nataly_soul_ua @m_mihelson @hapilina28 @julia_pokas @m_mihelson @sadovnik4805 @yorumurr @photo_semchik @photographer_andrey_moroz @a_kovalchk @gornet77

Якби у Дніпра був Instagram: топ красивих світлин міста

Читать на русском

Мешканці Дніпра роблять круті знімки свого міста

Читать на русском
Якби у Дніпра був Instagram: топ красивих світлин міста

Мешканці Дніпра роблять круті знімки свого міста

Цікаво уявити, які фото публікувало б наше місто, якби воно вело свою сторінку? Ми знов забажали це перевірити і відшукати найкращі світлини у цій соціальній мережі.

Інформатор вирішив додати трохи позитиву, тож зібрав найцікавіші знімки Дніпра за тиждень. Пропонуємо і вам оцінити фотографії, які надихнули нас найбільше серед сотень розміщених. Приємного перегляду. Також завітайте і на нашу Instagram-сторінку.

Не варто забувати, що ми всі можемо працювати, робити фотографії та й просто жити завдяки українським Героям, які захищають країну від агресорів та стримують їх, у тому числі і на кордонах Дніпропетровської області. Бережіть себе, не ігноруйте сигнали тривоги, вірте у ЗСУ та всіма силами допомагайте військовим та волонтерам! Україна переможе!

@nataly_soul_ua
@m_mihelson
@hapilina28
@julia_pokas
@m_mihelson
@sadovnik4805
@yorumurr
@photo_semchik
@photographer_andrey_moroz
@a_kovalchk
@gornet77

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.