RU
Головна
Україна
23:04, 31 Березня
Информатор UA

Интро

Якщо Ви змінили прізвище, то попереду чимало бюрократичних задач. Протягом місяця треба змінити чи не усі документи. Переробити доведеться і паспорт громадянина України, і закордонний паспорт, а також ідентифікаційний код, водійське посвідчення, страховий поліс і банківські реквізити.    Зрозуміло, що пріоритетом має бути внутрішній паспорт, - пише Інформатор із посиланням на Міграційну службу Дніпропетровської області.    Після оформлення документів про укладення шлюбу, у РАЦСі у паспорт-книжечку ставлять позначку про необхідність замінити документи протягом місяця після реєстрації шлюбу.    Щоб замінити закордонний паспорт при зміні прізвища, оскільки зі старим прізвищем він чинний тільки місяць, треба принести до міграційної служби пакет документів: внутрішній паспорт громадянина України; старий закордонний паспорт, який підлягає обміну; ідентифікаційний код (за наявності); квитанцію про сплату адміністративного збору. У разі зміни інформації, внесеної до паспорта для виїзду за кордон, документи для його обміну подаються протягом одного місяця з дня настання таких обставин. Згідно з законом, закордонний паспорт при зміні прізвища видається на 10 років. Тобто, ви можете спокійно користуватися ним весь цей час.   Раніше Інформатор повідомляв, чи вважаються дійсними паспорти з різною транслітерацією. Також писали, чи містять ID паспорти інформацію про ідентифікаційний код. 

Які документи потрібно міняти, якщо змінили призвіще: відповідь Міграційної служби

Читать на русском

Читать на русском
Які документи потрібно міняти, якщо змінили призвіще: відповідь Міграційної служби
Доведеться замінити чимало документів

Якщо Ви змінили прізвище, то попереду чимало бюрократичних задач. Протягом місяця треба змінити чи не усі документи. Переробити доведеться і паспорт громадянина України, і закордонний паспорт, а також ідентифікаційний код, водійське посвідчення, страховий поліс і банківські реквізити. 
 
Зрозуміло, що пріоритетом має бути внутрішній паспорт, - пише Інформатор із посиланням на Міграційну службу Дніпропетровської області. 
 
Після оформлення документів про укладення шлюбу, у РАЦСі у паспорт-книжечку ставлять позначку про необхідність замінити документи протягом місяця після реєстрації шлюбу. 
 
Щоб замінити закордонний паспорт при зміні прізвища, оскільки зі старим прізвищем він чинний тільки місяць, треба принести до міграційної служби пакет документів:
  • внутрішній паспорт громадянина України;
  • старий закордонний паспорт, який підлягає обміну;
  • ідентифікаційний код (за наявності);
  • квитанцію про сплату адміністративного збору.
У разі зміни інформації, внесеної до паспорта для виїзду за кордон, документи для його обміну подаються протягом одного місяця з дня настання таких обставин. Згідно з законом, закордонний паспорт при зміні прізвища видається на 10 років. Тобто, ви можете спокійно користуватися ним весь цей час.
 
Раніше Інформатор повідомляв, чи вважаються дійсними паспорти з різною транслітерацією. Також писали, чи містять ID паспорти інформацію про ідентифікаційний код
-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.