У Кривому Розі під час виконання робіт на шахті «Криворізька» сталася надзвичайна ситуація, яка забрала життя трьох працівників. Трагедія відбулася у найнижчій частині шахтного ствола нижче за робочий горизонт, яка призначена, зокрема, для збору підземних вод (зумпф). Глибина становила 1568 метрів.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Державний гірничорятувальний загін ДСНС України.
На місце події оперативно прибули підрозділи гірничорятувального загону ДСНС України. Під час обстеження горизонту вони виявили тіло одного із загиблих на технологічному містку. Ще двоє гірників опинилися під водою, тому до операції залучили водолазів гірничорятувальної служби.
Пошуково-рятувальні роботи у складних підземних умовах тривали кілька годин. Водолази обстежили затоплену ділянку та локалізували тіла двох загиблих працівників.
Тіла всіх трьох гірників вилучили із зумпфової частини за допомогою спеціального альпіністського спорядження. Після чого транспортували гірничими виробками на поверхню.
Команда Інформатора висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблих шахтарів. Вічна пам'ять!





Нагадаємо, що 26 серпня на шахті у Кривому Розі стався обрив бадді для спуску гірників. Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області ворожий дрон вбив двох шахтарів. Крім цього, в результаті ворожого удару по шахті у Павлограді загинув 52-річний Валентин Капітанов.