RU
Головна
Область
11:35, 16 Вересня
Информатор UA

Интро

8 вересня, у свій 38-й День народження, загинув Захисник із Жовтих Вод Андрій Бєла. Трагедія сталася поблизу Бахмута Донецької області під час виконання бойового завдання. Чоловік пішов на війну 23 серпня, служив навідником.  У нього залишилася матір та сестра. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на інформаційний портал Жовтоводської міської ради.  “Андрій безмежно любив своїх рідних, завжди їм допомагав, підтримував, піклувався про них. Був гарним другом, надійним побратимом та життєрадісною людиною”, — йдеться у повідомленні.  Загиблого Героя поховали на кладовищі у селищі Суха Балка. Редакція Інформатора висловлює свої щирі співчуття родині Андрія. Вічна шана Герою! Раніше ми писали, що захищаючи Україну, загинув 30-річний герой з Дніпропетровської області. Також читайте, що загинув боєць з Дніпропетровської області Шавін Олександр. Писали ми й про те, що загинув Захисник з Дніпропетровської області Юрій Самойленко. У чоловіка залишилась 5-річна донька.

Загинув 38-річний Захисник із Жовтих Вод Андрій Бєла

Читать на русском
Загинув 38-річний Захисник із Жовтих Вод Андрій Бєла

Герої не вмирають!

8 вересня, у свій 38-й День народження, загинув Захисник із Жовтих Вод Андрій Бєла. Трагедія сталася поблизу Бахмута Донецької області під час виконання бойового завдання. Чоловік пішов на війну 23 серпня, служив навідником. 

У нього залишилася матір та сестра. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на інформаційний портал Жовтоводської міської ради. 

“Андрій безмежно любив своїх рідних, завжди їм допомагав, підтримував, піклувався про них. Був гарним другом, надійним побратимом та життєрадісною людиною”, — йдеться у повідомленні. 

Загиблого Героя поховали на кладовищі у селищі Суха Балка.

Редакція Інформатора висловлює свої щирі співчуття родині Андрія. Вічна шана Герою!

Раніше ми писали, що захищаючи Україну, загинув 30-річний герой з Дніпропетровської області. Також читайте, що загинув боєць з Дніпропетровської області Шавін Олександр. Писали ми й про те, що загинув Захисник з Дніпропетровської області Юрій Самойленко. У чоловіка залишилась 5-річна донька.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.