RU
Головна
Область
18:07, 22 Листопада
Информатор UA

Интро

У боях за незалежність України з армією рф загинув колишній АТОвець та патріот своєї країни Хвищук Сергій Миколайович. Мешканець села Чкаловка Дніпропетровської області. З початком повномасштабного вторгнення 24 лютого від знову став на захист Батьківщини.  На жаль, 19 жовтня в Херсонській області його життя обірвала ворожа куля. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на публікацію Криворізької районної державної адміністрації. “Чорна війна забирає у нас найкращих, найвірніших синів України, але ми віримо у день, коли матері і сестри перестануть оплакувати своїх рідних, і в Україні настане мир. Адже за мир і спокій на рідній землі боролися ці сміливці, за це віддав життя і Сергій” – сказав начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко. Раніше Інформатор повідомляв, у боях за Україну загинув 48-річний боєць із Дніпропетровської області Годонюк Володимир. Також ми писали, що захищаючи Україну, загинув 54-річний боєць із Дніпропетровської області.  Крім того, читайте, що у бою за Україну загинув Захисник з Новомосковська.

Захищаючи Україну, загинув 47-річний Герой із Дніпропетровської області Хвищук Сергій

Читать на русском

Читать на русском
Захищаючи Україну, загинув 47-річний Герой із Дніпропетровської області Хвищук Сергій
Його життя обірвала ворожа куля

У боях за незалежність України з армією рф загинув колишній АТОвець та патріот своєї країни Хвищук Сергій Миколайович. Мешканець села Чкаловка Дніпропетровської області. З початком повномасштабного вторгнення 24 лютого від знову став на захист Батьківщини

На жаль, 19 жовтня в Херсонській області його життя обірвала ворожа куля. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на публікацію Криворізької районної державної адміністрації.

“Чорна війна забирає у нас найкращих, найвірніших синів України, але ми віримо у день, коли матері і сестри перестануть оплакувати своїх рідних, і в Україні настане мир. Адже за мир і спокій на рідній землі боролися ці сміливці, за це віддав життя і Сергій” – сказав начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко.

Раніше Інформатор повідомляв, у боях за Україну загинув 48-річний боєць із Дніпропетровської області Годонюк Володимир. Також ми писали, що захищаючи Україну, загинув 54-річний боєць із Дніпропетровської області.  Крім того, читайте, що у бою за Україну загинув Захисник з Новомосковська.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.