RU

Залишились два сини: на Запорізькому напрямку загинув 35-річний Герой із Дніпропетровської області

Читать на русском

Читать на русском
Залишились два сини: на Запорізькому напрямку загинув 35-річний Герой із Дніпропетровської області
Вдома на воїна чекала дружина та двоє синів

22 жовтня у бою з ворогом загинув воїн із Дніпропетровської області Олександр Оліховський. Це сталося на Запорізькому напрямку. Захиснику було 35 років

Вдома на нього чекала дружина та два синочки. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Синельниківської міськради

Олександр закінчив школу №7. Після навчався у Синельниківському професійно-технічному ліцеї. До лав ЗСУ Олександр приєднався у лютому 2023 року.  Служив водієм-радіотелефоністом стрілецької роти. 

“З першого дня і до останнього подиху був вірний своїй Батьківщині, щохвилини  ризикуючи власним життям заради мирного майбутнього.  Мріяв повернутися додому, щоб під блакитним небом ростити дітей,  розбудовувати рідне місто і Україну”, — йдеться у повідомленні.

Вічна пам’ять, честь і шана Захиснику України!

Нагадаємо, що під Авдіївкою загинув 20-річний бойовий медик Сергій Сухоребрий з Дніпропетровської області. Також читайте, що на Херсонському напрямку загинув 34-річний Сергій Анікін з Павлограда. Писали ми й про те, що на фронті загинув старший матрос з Дніпропетровської області Владислав Безверхий.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.