RU
Головна
Дніпро
09:43, 27 Липня
Информатор UA

Интро

Шахраї постійно видумують нові способи обдурити довірливих людей. Так, наприклад, вони пропонують отримати "допомогу" нібито від країн ЄС. Для цього аферисти роблять Telegram-канали з підміною номера, які виглядають наче банківські або канали міжнародних організацій. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Інформатор Україна. У жертв вимагають надати PIN-код картки та CVV-код. Також їм погрожують блокуванням рахунків. "Не переходьте за сумнівними посиланнями. Безпечні сайти містять значок замка біля адреси, у шахрайських його не буде. Крім того, такі сайти будуть маскувати під сайти банку. Ніколи нікому не кажіть термін дії картки, CVV-код, паролі та PIN-коди", говориться у публікації "ПриватБанку". Будь ласка, будьте обережні. Всі офіційні виплати від міжнародних організацій, які здійснюються через "ПриватБанк", зібрані на цій сторінці. Нагадаємо, раніше ми писали, що шахраї від імені голів ОВА виманювали гроші. Також читайте про нові схеми, які використовують зловмисники. Олег Більдін

Заманюють "допомогою від ЄС": шахраї крадуть банківські дані українців

Читать на русском
Заманюють "допомогою від ЄС": шахраї крадуть банківські дані українців

Заманюють допомогою від ЄС: шахраї крадуть банківські дані українців

Шахраї постійно видумують нові способи обдурити довірливих людей. Так, наприклад, вони пропонують отримати "допомогу" нібито від країн ЄС.

Для цього аферисти роблять Telegram-канали з підміною номера, які виглядають наче банківські або канали міжнародних організацій. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Інформатор Україна. У жертв вимагають надати PIN-код картки та CVV-код. Також їм погрожують блокуванням рахунків. "Не переходьте за сумнівними посиланнями. Безпечні сайти містять значок замка біля адреси, у шахрайських його не буде. Крім того, такі сайти будуть маскувати під сайти банку. Ніколи нікому не кажіть термін дії картки, CVV-код, паролі та PIN-коди", – говориться у публікації "ПриватБанку". Будь ласка, будьте обережні. Всі офіційні виплати від міжнародних організацій, які здійснюються через "ПриватБанк", зібрані на цій сторінці.

Нагадаємо, раніше ми писали, що шахраї від імені голів ОВА виманювали гроші. Також читайте про нові схеми, які використовують зловмисники.

Олег Більдін

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.