RU
Головна
Дніпро
13:12, 18 Січня
Информатор UA

Интро

Будинок, в який поцілила російська ракета, імовірно розділять на дві частини. За радянських часів дев’ятиповерхівку будували блоками. Тож після демонтажу залишків небезпечних конструкцій вирішать подальшу долю будівлі. Після інструментального обстеження фахівці визначатимуться скільки під’їздів треба буде демонтувати, - пише Інформатор із посиланням на ефір 11 каналу. За словами Бориса Філатова є шанси винести з потрощених осель вцілілі речі та побутову техніку.  “Я дуже сподіваюся та маю надію, що нам не буде потрібно все розбирати”, - зазначив міський голова. Також Борис Філатов додав, що на місці зруйнованих під’їздів в майбутньому потрібно буде облаштувати сквер. Утім, говорити про це наразі передчасно.  Висновок по стану конструкцій можуть надати за тиждень після чого жителі будинку зможуть зрозуміти чи лишиться їхня квартира, чи її потрібно буде демонтувати.   Раніше ми писали, що мер Дніпра підбив підсумки рятувальної операції після ворожої атаки. Також ми розповідали, що Філатов разом з рятувальниками, поліцейськими та військовими вшанував пам’ять загиблих у будинку на Перемозі.

Замість одного будинку буде два: Борис Філатов про подальшу долю знищеної багатоповерхівки на Перемозі

Читать на русском

Читать на русском
Замість одного будинку буде два: Борис Філатов про подальшу долю знищеної багатоповерхівки на Перемозі
Що робити з будинком вирішать після інструментального обстеження

Будинок, в який поцілила російська ракета, імовірно розділять на дві частини. За радянських часів дев’ятиповерхівку будували блоками. Тож після демонтажу залишків небезпечних конструкцій вирішать подальшу долю будівлі.

Після інструментального обстеження фахівці визначатимуться скільки під’їздів треба буде демонтувати, - пише Інформатор із посиланням на ефір 11 каналу.

За словами Бориса Філатова є шанси винести з потрощених осель вцілілі речі та побутову техніку. 

“Я дуже сподіваюся та маю надію, що нам не буде потрібно все розбирати”, - зазначив міський голова.

Також Борис Філатов додав, що на місці зруйнованих під’їздів в майбутньому потрібно буде облаштувати сквер. Утім, говорити про це наразі передчасно. 

Висновок по стану конструкцій можуть надати за тиждень після чого жителі будинку зможуть зрозуміти чи лишиться їхня квартира, чи її потрібно буде демонтувати.

 

Раніше ми писали, що мер Дніпра підбив підсумки рятувальної операції після ворожої атаки. Також ми розповідали, що Філатов разом з рятувальниками, поліцейськими та військовими вшанував пам’ять загиблих у будинку на Перемозі.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.