У понеділок, 29 червня, відбудуться зміни в роботі деякого електротранспорту. Мова йде про трамваї №15. Вони закінчать свою роботу раніше.
Причина – ремонт трамвайної колії в районі перехрестя проспекту Івана Мазепи та вулиці Київської. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Дніпровського електротранспорту.
Останні відправлення від кінцевих зупинок відбудуться:
Нагадаємо, що у Дніпрі з 27 червня змінять рух транспорту через ремонт трамвайної колії на Богдана Хмельницького. Також читайте, що у Дніпрі планують перекрити залізничний переїзд по вулиці Кільченській. Писали ми й про те, що у Дніпрі перекрили вулицю Криворізьку.