RU

Завершення будівництва метрополітену та українізація населення: про що мріють дніпряни у новому 2024 році

Читать на русском

Читать на русском
Завершення будівництва метрополітену та українізація населення: про що мріють дніпряни у новому 2024 році
Мешканці Дніпра привітали з Новим роком та розповіли про свої мрії

У неділю, 31 грудня, ми зустрічатимемо новий 2024 рік. Вже вдруге українці відзначають це свято в умовах повномасштабного вторгнення. І, звісно, всі бажають одного - перемоги та миру. 

Команда Інформатора вирішила запитати у дніпрян, чого вони очікують від прийдешнього року. 

Ми поспілкувались з представниками різних вікових груп. Здебільшого дніпряни очікують від 2024 року перемоги, миру та стабільності.

“Бажаємо перемоги, бо так хочеться вже миру. Хочеться, щоб усі вже повернулися, щоб усі були щасливі. Щоб ми не думали про те, що там десь тривоги. Ні. Щоб ми просто могли жити та насолоджуватись життям“, - поділилась з нами дніпрянка. 

Щодо змін у нашому місті люди мріють про закінчення будівництва метрополітену, українізацію всього населення та створення нових зон для чотирилапих друзів. Користуючись нагодою наші респонденти привітали зі святом всіх мешканців Дніпра. 

 

Команда Інформатора також приєднується до привітань. Нехай наступний рік приносить вам радість, світло та безмежну вдачу. Нехай в кожному моменті ви будете відчувати тепло рідних сердець, а кожен день буде сповнений неймовірних можливостей. Нехай Дніпро процвітає, як ніколи, наповнюючи своїх мешканців енергією і позитивом. З Новим Роком!

Нагадаємо, що в Україні в новорічну ніч посилять заходи безпеки. Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі мешканці пошкоджених від російської атаки будинків виносять на смітник прикрашені новорічні ялинки. Крім цього, ми писали, що поліцейські Дніпра перейшли на посилений режим роботи. Ще можете почитати, чи відпочиватимуть українці 1 січня 2024 року

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.