RU
Головна
Область
12:31, 26 Травня
Информатор UA

Интро

Поліцейські затримали 4 мешканців Нікополя. У них виявили факти зберігання дитячої порнографії. У місцевих жителів провели обшуки.  Так, поліцейські вилучили комп’ютерну техніку, з якої здійснювався доступ до порнографічного контенту. Також у 56-річного чоловіка вилучено гранату. Про це пише Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області.  Правоохоронці встановили четверо місцевих жителів віком від 27 до 58 років. Зазначається, що вони можуть бути користувачами файлообмінних мереж та здійснювали доступ до дитячої порнографії.  Наразі тривають експертизи. Після їх завершення буде прийматися рішення щодо повідомлення про підозру за першою частиною статті 301-1ККУ. Граната Нагадаємо, що у Дніпропетровській області затримали шанувальника ПВК “Вагнер” та “ЛДНР”. Також читайте, що у Дніпрі затримали адвоката, який підбивав підприємця дати хабар працівнику прокуратури. Писали ми й про те, що у Дніпрі біля "Дафі" затримали заступника начальника відділення поліції.

Зберігали дитячу порнографію: затримали чотирьох мешканців Нікополя

Читать на русском

Читать на русском
Зберігали дитячу порнографію: затримали чотирьох мешканців Нікополя
Подробиці обшуків у Нікополі

Поліцейські затримали 4 мешканців Нікополя. У них виявили факти зберігання дитячої порнографії. У місцевих жителів провели обшуки

Так, поліцейські вилучили комп’ютерну техніку, з якої здійснювався доступ до порнографічного контенту. Також у 56-річного чоловіка вилучено гранату. Про це пише Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області

Правоохоронці встановили четверо місцевих жителів віком від 27 до 58 років. Зазначається, що вони можуть бути користувачами файлообмінних мереж та здійснювали доступ до дитячої порнографії. 

Наразі тривають експертизи. Після їх завершення буде прийматися рішення щодо повідомлення про підозру за першою частиною статті 301-1ККУ.

Граната
Граната

Нагадаємо, що у Дніпропетровській області затримали шанувальника ПВК “Вагнер” та “ЛДНР”. Також читайте, що у Дніпрі затримали адвоката, який підбивав підприємця дати хабар працівнику прокуратури. Писали ми й про те, що у Дніпрі біля "Дафі" затримали заступника начальника відділення поліції.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.