RU
Головна
Дніпро
10:39, 24 Січня
Информатор UA

Интро

Кирило Тимошенко 23 січня написав заяву на звільнення за власним бажанням. Він пішов із посади заступника керівника Офісу Президента України. Відповідне рішення він опублікував у своєму телеграм-каналі. Тимошенко родом із Дніпра Окрім того, на сайті президента України з’явився указ під номером №28/2023 — повідомляє Інформатор.  В указі президента України Володимира Зеленського зазначається, що Кирила Тимошенка звільняють із посади заступника керівника Офісу Президента України. Указ набув чинності 23 січня.  Кирила Тимошенка звільнили з посади Раніше ми повідомляли, що заступник керівника Офісу Президента із Дніпра Тимошенко пішов у відставку за власним бажанням. Ми писали й про те, що у авіакатастрофі у Броварах загинув заступник міністра родом з Дніпра Євген Єнін. Нагадаємо, що у Києві простилися з керівниками МВС, які загинули внаслідок падіння вертольота в Броварах.

Зеленський звільнив заступника керівника Офісу Президента з Дніпра Кирила Тимошенка

Читать на русском

Читать на русском
Зеленський звільнив заступника керівника Офісу Президента з Дніпра Кирила Тимошенка
Тимошенка звільнили з посади

Кирило Тимошенко 23 січня написав заяву на звільнення за власним бажанням. Він пішов із посади заступника керівника Офісу Президента України. Відповідне рішення він опублікував у своєму телеграм-каналі. Тимошенко родом із Дніпра

Окрім того, на сайті президента України з’явився указ під номером №28/2023 — повідомляє Інформатор. 

В указі президента України Володимира Зеленського зазначається, що Кирила Тимошенка звільняють із посади заступника керівника Офісу Президента України. Указ набув чинності 23 січня. 

Кирила Тимошенка звільнили з посади
Кирила Тимошенка звільнили з посади

Раніше ми повідомляли, що заступник керівника Офісу Президента із Дніпра Тимошенко пішов у відставку за власним бажанням. Ми писали й про те, що у авіакатастрофі у Броварах загинув заступник міністра родом з Дніпра Євген Єнін. Нагадаємо, що у Києві простилися з керівниками МВС, які загинули внаслідок падіння вертольота в Броварах.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.