RU
Головна
Дніпро
16:15, 25 Травня
Информатор UA

Интро

У середині травня на сайті Кабміну з'явилася петиція щодо запровадження окремих вагонів для жінок та чоловіків у потягах, які курсують понад 6 годин. Її авторка вважає, що це зменшить дискомфорт користувачів та зробить поїздки безпечнішими. На петицію відреагували в "Укрзалізниці" та повідомили, що планують запровадити у потягах жіночі купе. Їх тестуватимуть упродовж декількох місяців.  Команда Інформатора вирішила дізнатись у дніпрян їхню точку зору з цього приводу.    Думки місцевих мешканців розділились. Чоловіки вважають, що запровадження окремих купе більш важливі для жінок, аніж для чоловіків. Однак, деякі представники сильної статі скористались би гендерним вагоном для далекої поїздки.  “Якщо довго їхати, буває дискомфорт. І від жінок і від чоловіків. Якби мені запропонували квиток в окремий чоловічий вагон, то чому б і ні”, - вважає Микита. Анастасія вважає, що така практика відома у всьому світі та задоволена можливістю обирати, в якому вагоні їхати.  “Я вважаю, що це правильне рішення. Оскільки така практика вже існує у країнах Азії. Чому би й ні, якщо комусь так буде комфортніше”, - говорить Анастасія.  Варто зауважити, що велика частка як жінок, так і чоловіків не бачать сенсу у такому розділенні.  “Мене влаштовує так, як воно є зараз. Навіщо ділити я не розумію”, - висловила свою думку ще одна дніпрянка.  Нагадаємо, що “Укрзалізниця” анонсувала тестування жіночих купе у потягах. Крім того, читайте, що “Укрзалізниця” оновила свій застосунок. Також читайте, що "Укрзалізниця" змінила правила перевезення пасажирів. 

Жіночі купе або гендерні вагони: думки дніпрян щодо нововведень “Укрзалізниці” розділились

Читать на русском

Читать на русском
Жіночі купе або гендерні вагони: думки дніпрян щодо нововведень “Укрзалізниці” розділились
Дніпряни висловили свою думку щодо гендерних нововведень

У середині травня на сайті Кабміну з'явилася петиція щодо запровадження окремих вагонів для жінок та чоловіків у потягах, які курсують понад 6 годин. Її авторка вважає, що це зменшить дискомфорт користувачів та зробить поїздки безпечнішими. На петицію відреагували в "Укрзалізниці" та повідомили, що планують запровадити у потягах жіночі купе. Їх тестуватимуть упродовж декількох місяців. 

Команда Інформатора вирішила дізнатись у дніпрян їхню точку зору з цього приводу. 

 

Думки місцевих мешканців розділились. Чоловіки вважають, що запровадження окремих купе більш важливі для жінок, аніж для чоловіків. Однак, деякі представники сильної статі скористались би гендерним вагоном для далекої поїздки. 

“Якщо довго їхати, буває дискомфорт. І від жінок і від чоловіків. Якби мені запропонували квиток в окремий чоловічий вагон, то чому б і ні”, - вважає Микита.

Анастасія вважає, що така практика відома у всьому світі та задоволена можливістю обирати, в якому вагоні їхати. 

“Я вважаю, що це правильне рішення. Оскільки така практика вже існує у країнах Азії. Чому би й ні, якщо комусь так буде комфортніше”, - говорить Анастасія. 

Варто зауважити, що велика частка як жінок, так і чоловіків не бачать сенсу у такому розділенні. 

“Мене влаштовує так, як воно є зараз. Навіщо ділити я не розумію”, - висловила свою думку ще одна дніпрянка. 

Нагадаємо, що “Укрзалізниця” анонсувала тестування жіночих купе у потягах. Крім того, читайте, що “Укрзалізниця” оновила свій застосунок. Також читайте, що "Укрзалізниця" змінила правила перевезення пасажирів

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.