RU
Головна
Дніпро
12:02, 22 Серпня
Информатор UA

Интро

Кожен з нас свідомо робить свій вибір - жити сьогодні, залишити гарну спадщину про українську красу, розказати нащадкам про те що ми поважаємо традиції, цінуємо наші багатовікові надбання. Енергія та стриманість, ніжність та непокірність, жіночність та міцна сила волі. Все це про пані, які люблять Україну. Саме для жінок з активною життєвою позицією створили Всеукраїнський фотопроєкт-каталог Вишукана пані. Так, ми любимо нашу неперевершену природу, річки та моря, гори та полонини, мальви і соняшники, любимо гарні прикраси і співати пісні. Задум передбачає розкрити багатогранну роль жінки-лідерки у сучасному суспільстві. Концепція артпроєкту - сучасна пані та трендові напрями українського одягу в поєднанні з елементами жіночого етностилю, - зазначили автори проєкту Вишукана пані. Взяти участь у фотопроєкті запрошують: родини; маму і доньку; сестер; подруг; бізнес-леді. Локація: ресторан у місті Дніпро. Одяг та прикраси в оренду надають магазини-партнери - Синій льон та . У експозиції є презентація кожної учасниці. Фотогалерея традиційно презентується на виставках та на бізнес-заходах. Автори проєкту : Євгенія Ліфанова, тележурналіст, член НСЖУ, доктор філософії, засновник бізнес спільноти Найкращі Українки, автор та ведуча телевізійного проєкту , автор Всеукраїнського фотопроєкту Вишукана пані. Наталія Готовець, телепродюсер, громадський діяч, засновниця Благодійного фонду Вдячні люди - щасливі люди, засновник бізнес спільноти Найкращі Українки, автор Всеукраїнського фотопроєкту Вишукана пані. Найближчі знімальні дні у Дніпрі 28 серпня та 3 вересня. За довідками звертатися до організаторів можна за номером (050) 310-11-15. Подробиці фотопроєкту Вишукана пані шукайте у соцмережах: Facebook; Instagram. Всеукраїнський фотопроєкт Вишукана пані Найближчі знімальні дні у Дніпрі 28 серпня та 3 вересня Євгенія Ліфанова та Наталія Готовець Одяг та прикраси в оренду надають магазини-партнери Партнерський матеріал

Жіночність та сила волі: мешканки Дніпра можуть долучитись до Всеукраїнського фотопроєкту «Вишукана пані»

Читать на русском

Жіночність та сила волі: мешканки Дніпра можуть долучитись до Всеукраїнського фотопроєкту Вишукана пані

Читать на русском
Жіночність та сила волі: мешканки Дніпра можуть долучитись до Всеукраїнського фотопроєкту «Вишукана пані»

Жіночність та сила волі: мешканки Дніпра можуть долучитись до Всеукраїнського фотопроєкту Вишукана пані

Кожен з нас свідомо робить свій вибір - жити сьогодні, залишити гарну спадщину про українську красу, розказати нащадкам про те що ми поважаємо традиції, цінуємо наші багатовікові надбання.

Енергія та стриманість, ніжність та непокірність, жіночність та міцна сила волі. Все це про пані, які люблять Україну. Саме для жінок з активною життєвою позицією створили Всеукраїнський фотопроєкт-каталог «Вишукана пані».

«Так, ми любимо нашу неперевершену природу, річки та моря, гори та полонини, мальви і соняшники, любимо гарні прикраси і співати пісні. Задум передбачає розкрити багатогранну роль жінки-лідерки у сучасному суспільстві. Концепція артпроєкту - сучасна пані та трендові напрями українського одягу в поєднанні з елементами жіночого етностилю», - зазначили автори проєкту «Вишукана пані».

Взяти участь у фотопроєкті запрошують:

 

 

  • родини;

 

 

  • маму і доньку;

 

 

  • сестер;

 

 

  • подруг;

 

 

  • бізнес-леді.

 

 

Локація: ресторан «Хутір» у місті Дніпро.

Одяг та прикраси в оренду надають магазини-партнери - «Синій льон» та «Світлиця». У експозиції є презентація кожної учасниці. Фотогалерея традиційно презентується на виставках та на бізнес-заходах.

Автори проєкту :

 

 

  • Євгенія Ліфанова, тележурналіст, член НСЖУ, доктор філософії, засновник бізнес спільноти «Найкращі Українки», автор та ведуча телевізійного проєкту «Перевоплощение», автор Всеукраїнського фотопроєкту «Вишукана пані».

 

 

  • Наталія Готовець, телепродюсер, громадський діяч, засновниця Благодійного фонду «Вдячні люди - щасливі люди», засновник бізнес спільноти «Найкращі Українки», автор Всеукраїнського фотопроєкту «Вишукана пані».

 

 

Найближчі знімальні дні у Дніпрі – 28 серпня та 3 вересня.

За довідками звертатися до організаторів можна за номером (050) 310-11-15. Подробиці фотопроєкту «Вишукана пані» шукайте у соцмережах:

 

 

 

 

 

 

Всеукраїнський фотопроєкт «Вишукана пані» Всеукраїнський фотопроєкт «Вишукана пані»

Найближчі знімальні дні у Дніпрі – 28 серпня та 3 вересня Найближчі знімальні дні у Дніпрі – 28 серпня та 3 вересня

Євгенія Ліфанова та Наталія Готовець Євгенія Ліфанова та Наталія Готовець

Одяг та прикраси в оренду надають магазини-партнери Одяг та прикраси в оренду надають магазини-партнери

Партнерський матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.