RU

Жителі Дніпра прикрасили "народні ялинки"

Читать на русском

Читать на русском
Жителі Дніпра прикрасили "народні ялинки"
Під час війни, саме такі народні ялинки, як ніколи доречні

Уже за кілька днів наступить Новий Рік. І хоч ворог намагається зіпсувати нам свято - у нього нічого не вийде. Попри перебої з електропостачанням та інші виклики сьогодення жителі Дніпра прикрашають ялинки просто на вулиці, аби створити святковий настрій для усіх. 

І це - давня традиція жителів лівого берега міста, - пише Інформатор із посиланням на пост Дмитра Кисилевського.

"А зараз, під час війни, саме такі народні ялинки як ніколи доречні. Зовні вони не вирізняються рекордною висотою, стрункістю чи модерновим вбранням. Але рівень справжньої новорічної душевності в них просто зашкалює", - зазначив народний депутат.

Багатьом активним жителям Індустріального та Самарського районів допомогли з ялинками та святковими іграшками до них. Прикрашали люди самі. Адже розвішування новорічних іграшок - окреме свято. Народні ялинки чекають на вас на Райончику, Лівобережному-3, Клочко-6, Березинці, Самаровці, Придніпровську, Північному, Рибальську, Ігрені, Чаплях.
"В трьох мікрорайонах - Лівобережному-3, Клочко-6 та Образцова - ялинки були висаджені в землю. Тепер вони радуватимуть око круглий рік. Ялинка на Лівобережному-3 придбана за кошти самих жителів. Ми допомогли доставкою та маніпулятором", - додав Кисилевський.
Новий Рік наближається
Новий Рік наближається
Іграшки для ялинок
Іграшки для ялинок
Свято для дітей
Свято для дітей
Прикрашання ялинки - окреме задоволення
Прикрашання ялинки - окреме задоволення
Народні ялинки як ніколи доречні
Народні ялинки як ніколи доречні

Раніше ми писали, що у Дніпрі облаштовують колонки з питною водою. Також ми розповідали, що Центр екстреної медицини отримав нову машину з Німеччини.

Платон Бережний

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.